WEB TV

Survivor'da dokunulmazlık oyununu kim kazandı?

Survivor'da dün akşam 'sembol düşürme' oyunu oynandı. Ödülü gören iki takım oyuncuları oldukça heyecanlanırken, bu heyecan oyuna da yansıdı. Ödül oyununda bu hafta oyunu kazanan takım ızgara et menüsünün sahibi olacaktı. İştah kabartıcı menüyü gören oyuncular uzun zamandır aç olmalarının da etkisiyle hırslı bir oyun ortaya koydular. Ödül oyununa iyi başlayan gönüllüler takımı kazanan taraf oldu ve karnını doyurdu.

 

SABRİYE VE ELİF'İN TARTIŞMASI DİKKAT ÇEKTİ

 

Dün akşaki ödül oyununda Sabriye'nin sert müdahale ardından Elif sinirlerine hakim olamayarak vuruyormuş gibi bir refleks gösterdi. Bunu görünce oldukça kızan Sabriye 'Benim canımı sıkma.' diye çıkışınca, Elif'te 'Senin canın sıkılsa ne olur!' diyerek karşılık verdi. Bir süre gerilen ortam yeni oyunun başlaması ile son buldu. Sabriye'nin sert tavırları ise oyun boyunca yarıştığı diğer arkadaşlarını rahatsız etti.

 

SERHAT AKIN GERİ DÖNDÜ

 

Serhat Akın geçirdiği rahatsızlığı ardından ada hayatına geri döndü. Küçük bir operasyon geçiren Serhat, bir süre hastanede tedavi gördükten takım arkadaşlarının yanına katıldı. Dün ve önceki günkü oyunlarda parkurda yer almayan Serhat'ın, bu akşamki dokunulmazlık oyununda oynadığı görülüyor.

 

DOKUNULMAZLIK OYUNUNDA BİR İLK GERÇEKLEŞTİ

 

Dokunulmazlık oyunu bu akşam yarışmacılar için hayati önem taşıyor. Birleşme partisi öncesinde adaya veda etmek istemeyen yarışmacılar bu akşam kozlarını dokunulmazlık oyununda paylaştı. Bu akşamki oyuna Serhat Akın da dahil oldu. Gönüllüler ilk seti 5-0 kazandı. İkicisi seti ise Ünlüler takımı 5-0 kazandı. Bu durum Survivor'da  bir ilkti. 1-1 olan mücadele üçüncü tura kaldı. Üçüncü turda Ünlülerin özellikle Şahika'nın güzel performansı Ünlülere dokunulmazlık kazandırdı. 

 

GÖNÜLLÜLERDE BİREYSEL DOKUNULMAZLIK OGEDAY'IN

Finalde Volkan'la yarışan Ogeday bireysel dokunulmazlık kazandı. 

 

 

Ünlüler geçen hafta iki dokunulmazlık oyununu da kazanmış bunun sonucunda gönüllüler adasında Bulut, Survivor'a veda etmişti.

 

(Hürriyet ve Sporcope)

SİTENE EKLE
<iframe width="500" height="320" src="http://sporcope.com/webtv/embed/205/" allowfullscreen frameborder="0"></iframe>
01 Nisan 2017 Cumartesi 22:38
YENİ VİDEOLAR