WEB TV

Poyraz Karayel yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Sinan ölüyor mu?

Poyraz Karayel 79. bölüm fragmanı dizinin takipçilerini üzdü. Kanal D'nin sevilen dizisinin son bölümünde patlayan silahın kimi vurduğu ortaya çıktı.

 

Poyraz Karayel yeni bölüm fragmanında Sinan'ın Poyraz tarafından hastaneye götürülmesi ve ölüm tehlikesi ile karşı karşıya kalması Ayşegül'ün gözyaşlarına boğulmasına neden oldu.

 

Poyraz Karayel son bölümde Ayşegül ile Sinan'ın kaçırılmasının ardından Poyraz ikiliyi kurtarmak için harekete geçmişti. Bahri ise kızını ve Sinan'ı Çınar ile Nevra'nın kaçırdığını düşünerek adamlarıyla birlikte evlerine gitti.

 

YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

 

8 Şubat Çarşamba günü yayınlanacak olan bölümde Sinan'ın hayatta kalma mücadelesi anlatılacak. Son bölümde patlayan silahtan çıkan kurşunun Sinan'a isabet ettiği ortaya çıkacak. Sinan'ı kucağına alarak hastaneye götüren Poyraz, “Dünya kötüler yüzünden bu halde değil, iyiler hiçbir şey yapmayığ seyrettiği için bu halde” diyecek. Öte yandan Poyraz'ın üzüldüğünü gören Ayşegül ise Sinan'a bir şeyin olmayacağını söyleyerek onu teselli etmeye çalışacak.

 

SİTENE EKLE
<iframe width="500" height="320" src="http://sporcope.com/webtv/embed/113/" allowfullscreen frameborder="0"></iframe>
08 Şubat 2017 Çarşamba 13:57
YENİ VİDEOLAR