WEB TV

Ondan ona koşuyor

Aradığı eş adayını bir türlü bulamayan Hanife'yi kendisi hakkında kaleme alınan ve içeriğinde "başı bağlı, o adamdan bu adama koşturan" gibi ifadeler yer alan yazı ağlattı.

 


İki gün önce Emin Çölaşan kaleme aldığı yazıda evlilik programlarına ağır eleştirilerde bulunmuş ve gelin adayı Hanife için "Ağzı laf yapan, ya da işi gücü olmayanlar aylarca programda kalıyor ve üstelik program yönetimleri tarafından maaşa bağlanıyor. Katılanların çoğu otellerde ağırlanıyor. Örneğin başı bağlı, o adamdan bu adama koşturan işveli civelek Müslüman (!) kız için İstanbul Acarkent'te kiralık ev tutuluyor" ifadelerini kullanmıştı.

 

 

"ÜZERİME ÇOK GELİYORLAR"

 

Star TV ekranlarında yayınlanan 'Duymayan Kalmasın' programının stüdyo konuğu olan Hanife, bu yazıdan ötürü moralinin bozuk olduğunu dile getirdi. Sosyal medyada evlilik programlarıyla ilgili kötü bir yazı yazılacağı zaman kendisinin fotoğrafının kullanıldığını belirten Hanife, "Ben evlenmeye geldim. Ancak üzerime çok geliyorlar. Bir insanın üzerine bu kadar gelinmez. Dik durağım diye kendimi sürekli sıkıyorum. Ben sadece kendimden sorumluyum" dedi.

 

Canlı yayında gözyaşlarına hakim olamayan Hanife, bir süre stüdyodan ayrılıp tekrar geri döndü.

 

 

SİTENE EKLE
<iframe width="500" height="320" src="http://sporcope.com/webtv/embed/101/" allowfullscreen frameborder="0"></iframe>
06 Şubat 2017 Pazartesi 13:04
YENİ VİDEOLAR