TV'DE BUGÜN

SaatKanalProgram
00:15 Tuttur Goianiense - Atletico Mineiro (Futbol)
00:15 Tuttur Ceara CE - Bragantino SP (Futbol)
00:15 Tuttur Gremio Porto - Juventude (Futbol)
01:00 TRT Spor Teknik Analiz (Futbol)
02:30 Tuttur Flamengo - Cuiaba (Futbol)
02:30 Tuttur Recife - Santos SP (Futbol)
07:00 A Spor Sabah Sporu (Futbol)
08:00 Smartspor Pohang Steelers - Nagoya Grampus (Futbol)
08:00 Tuttur Oita Trinata - Sendai (Futbol)
09:00 TRT Spor Spor Sabahı (Futbol)
10:00 TRT Spor Spor Bülteni (Futbol)
11:00 TRT Spor Avrupa Stüdyosu (Futbol)
11:00 A Spor Premier Lig Özetler (Futbol)
12:00 A Spor Spro Ajansı (Futbol)
13:00 Smartspor 2 Jeonbuk Motors - Ulsan Hyundai (Futbol)
13:00 TRT Spor 2 TFL Altekma - Sorgun Bld. (Voleybol)
13:00 TRT Spor Yıldız TFL Altekma - Sorgun Bld. (Voleybol)
13:30 BeIN Sports 2 Kasımpaşa - Göztepe (Futbol)
13:30 BeIN MAX1 Keçiörengücü - Kocaelispor (Futbol)
13:30 TRT Spor Keçiörengücü - Kocaelispor (Futbol)
13:30 S Sport Plus Cagliari - Sampdoria (Futbol)
13:30 S Sport 2 Cagliari - Sampdoria (Futbol)
13:30 TRT Spor Spor Haftasonu (Futbol)
14:00 BeIN Sports 4 Troyes - Nice (Futbol)
14:00 BeIN MAX2 Swansea City - Cardiff City (Futbol)
14:00 TRT Kurdi Kahramanmaraşspor - Van Spor FK (Futbol)
14:00 A Spor Dev Maça Doğru (Futbol)
14:00 Tuttur Troyes - Nice (Futbol)
14:00 Tuttur FC Ural - CSKA Moskova (Futbol)
14:30 Tivibu Spor Sint-Truiden - Anderlecht (Futbol)
14:30 beIN Connect Dynamo Dresden - Nürnberg (Futbol)
14:30 Tivibu Spor 4 Dynamo Dresden - Nürnberg (Futbol)
14:30 beIN Connect Hansa Rostock - Sandhausen (Futbol)
14:30 Tivibu Spor Hansa Rostock - Sandhausen (Futbol)
14:30 BeIN Sports 3 Darmstadt 98 - Werder Bremen (Futbol)
14:30 Tivibu Spor 3 Darmstadt 98 - Werder Bremen (Futbol)
14:30 Tuttur Sint-Truiden - Anderlecht (Futbol)
14:30 Tuttur Darmstadt 98 - Werder Bremen (Futbol)
14:30 Tuttur Dynamo Dresden - Nürnberg (Futbol)
14:30 Tuttur Hansa Rostock - Sandhausen (Futbol)
15:00 Smartspor Rayo Vallecano - Elche (Futbol)
15:00 Tuttur Rayo Vallecano - Elche (Futbol)
15:00 Tuttur I. Eivissa - Mirandes (Futbol)
15:30 Tivibu Spor 2 Tofaş - Aliağa Petkim Spor (Basketbol)
15:30 TRT Spor Yıldız Tofaş - Aliağa Petkim Spor (Basketbol)
15:30 TRT Spor Spor Haftasonu (Futbol)
15:30 Tuttur WSG Tirol - Hartberg (Futbol)
15:30 Tuttur LASK - Wolfsberg (Futbol)
16:00 BeIN Sports 2 Altay - Fatih Karagümrük (Futbol)
16:00 BeIN Sports 1 Galatasaray - Konyaspor (Futbol)
16:00 BeIN MAX2 Manisa FK - Adanaspor (Futbol)
16:00 TRT Avaz Manisa FK - Adanaspor (Futbol)
16:00 BeIN MAX1 BB Erzurumspor - Altınordu (Futbol)
16:00 TRT Spor BB Erzurumspor - Altınordu (Futbol)
16:00 S Sport Everton - West Ham United (Futbol)
16:00 S Sport Plus Everton - West Ham United (Futbol)
16:00 beIN Connect Brest - Reims (Futbol)
16:00 beIN Connect RC Strasbourg - Saint-Etienne (Futbol)
16:00 BeIN Sports 4 Bordeaux - Nantes (Futbol)
16:00 beIN Connect Metz - Rennes (Futbol)
16:00 S Sport Plus Udinese - Bologna (Futbol)
16:00 S Sport Plus Empoli - Atalanta (Futbol)
16:00 S Sport 2 Empoli - Atalanta (Futbol)
16:00 S Sport Plus Genoa - Sassuolo (Futbol)
16:00 A Spor Skorbord (Futbol)
16:00 Tuttur Metz - Rennes (Futbol)
16:00 Tuttur Brest - Reims (Futbol)
16:00 Tuttur Bordeaux - Nantes (Futbol)
16:00 Tuttur Panaitolikos - Ofi Crete (Futbol)
16:30 BeIN Sports 3 Bayer Leverkusen - Bayern München (Futbol)
16:30 Tivibu Spor 3 Bayer Leverkusen - Bayern München (Futbol)
16:30 Tuttur Bayer Leverkusen - Bayern München (Futbol)
16:30 Tuttur Khimki - Akhmat Grozny (Futbol)
16:30 Tuttur Krylia Sovetov - Nizhny Novgo (Futbol)
16:45 TRT Spor %100 Futbol Devre Arası (Futbol)
17:00 Tuttur Beerschot - Mechelen (Futbol)
17:00 Tuttur Leganes - Real Valladolid (Futbol)
17:15 S Sport Plus Celta Vigo - Sevilla (Futbol)
17:15 Smartspor Celta Vigo - Sevilla (Futbol)
17:15 Tuttur Celta Vigo - Sevilla (Futbol)
18:00 BeIN Sports 4 Montpellier - Lens (Futbol)
18:00 TRT Spor %100 Futbol (Futbol)
18:00 A Spor Takım Oyunu (Futbol)
18:00 Tuttur Montpellier - Lens (Futbol)
18:00 Tuttur Sturm Graz - SV Ried (Futbol)
18:30 S Sport Newcastle United - Tottenham (Futbol)
18:30 S Sport Plus Newcastle United - Tottenham (Futbol)
18:30 BeIN Sports 2 Augsburg - Arminia Bielefeld (Futbol)
18:30 Tivibu Spor 3 Augsburg - Arminia Bielefeld (Futbol)
18:30 Tuttur Augsburg - Arminia Bielefeld (Futbol)
19:00 BeIN Sports 1 Trabzonspor - Fenerbahçe (Futbol)
19:00 BeIN MAX1 Bursaspor - Boluspor (Futbol)
19:00 TRT Spor Bursaspor - Boluspor (Futbol)
19:00 S Sport Plus Napoli - Torino (Futbol)
19:00 S Sport 2 Napoli - Torino (Futbol)
19:00 A Spor Skorbord (Futbol)
19:00 Tuttur Krasnodar - FC Ufa (Futbol)
19:15 Tuttur CF Burgos - Lugo (Futbol)
19:15 Tuttur Real Sociedad B - Real Oviedo (Futbol)
19:30 Smartspor Villarreal - Osasuna (Futbol)
19:30 Tivibu Spor 4 Sporting Charleroi - Genk (Futbol)
19:30 Smartspor 2 Saski Baskonia SAD - Tenerife (Basketbol)
19:30 Tuttur Villarreal - Osasuna (Futbol)
19:30 Tuttur Charleroi - Genk (Futbol)
19:45 TRT Spor %100 Futbol Devre Arası (Futbol)
20:30 Tuttur AEK Athens - Atromitos (Futbol)
21:00 TRT Spor %100 Futbol (Futbol)
21:00 A Spor Takım Oyunu (Futbol)
21:45 BeIN Sports 2 Marseille - Lorient (Futbol)
21:45 S Sport Plus Juevntus - Roma (Futbol)
21:45 Tuttur Marseille - Lorient (Futbol)
22:00 S Sport Plus Barcelona - Valencia (Futbol)
22:00 Smartspor Barcelona - Valencia (Futbol)
22:00 TRT Spor Teknik Analiz (Futbol)
22:00 Tuttur Barcelona - Valencia (Futbol)
22:00 Tuttur Gent - Eupen (Futbol)
22:00 Tuttur SD Ponferradina - Fuenlabrada (Futbol)
22:00 Tuttur Paranaense - Fluminense (Futbol)
22:00 Tuttur Palmerias SP - Internacional (Futbol)
23:00 TRT Spor Futbol Gecesi (Futbol)
23:30 A Spor Son Sayfa Hafta Sonu (Futbol)