Zico'dan Devler Ligi için sürpriz favori!

Fenerbahçe eski teknik direktörü Arthur Zıco, TRTSPOR Roma Muhabiri Dündar Keşaplı'ya özel açıklamalarda bulundu. Barcelona-Juventus maçını yerinde izleyen Zıco, Şampiyonlar Ligi'nde kupaya en yakın takım olarak ise Monaco'yu gördüğünü söyledi.
Zico'dan Devler Ligi için sürpriz favori!
Barcelona-Juventus maçını takip ettiniz, karşılaşmayı değerlendirir misiniz?


Zıco: Bence güzel maç oldu, Juventus ilk maçın avantajını korumasını bildi. Bu maç 180 dakikalık bir serüven. Juventus iyi savunma yaptı. Yarı finali hak ettiler. Barcelona'da ise Messi, Suarez ve Neymar üçlüsü etkili olamadı. Messi önemli fırsatlar yakaladı, maçın kaderini değiştirebilirdi ama bütün çabalar sonuçsuz kaldı.Cuma günü kura çekimi olacak. Şampiyonlar Ligi'nde favoriniz hangi takım?


Zico: Benim favorim Monaco. İyi bir dönemden geçiyorlar. Agresif bir futbol ortaya koyuyorlar. Monaco'yu finalde görmek isterim.


Bir dönem Fenerbahçe'yi çalıştırdınız. Fenerbahçe taraftarı hakkında neler söylemek istersiniz?


Zico: Türkiye'de çok güzel iki yıl geçirdim. Çok mutluydum. Herkesle uyum içerisindeydim. O dönem gitmem gerekiyordu, bunlar futbolda olan şeyler. Bana şans verdikleri için kulüp yöneticilerine teşekkür ediyorum. O güzel günleri her zaman mutlulukla hatırlıyorum.  
HABER YORUMLARI