Visca defteri yeniden açılıyor!

Trabzonspor, Medipol Başakşehir’in Boşnak yıldızı Edin Visca ile uzun zaman ilgilenmiş ancak Turuncu- Lacivertli ekip ile orta yolu bulamamıştı.
Visca defteri yeniden açılıyor!
Karadeniz ekibi, Başakşehir'in Kerim Frei'yı transfer etmesinin ardından Visca için tekrardan harekete geçmeye hazırlanıyor. Ersun Yanal'ın ısrarla kadrosunda görmek istediği futbolcu için görüşmelerin önümüzdeki günlerde tekrardan başlaması bekleniyor.

Fanatik Gazetesinin haberine göre İstanbul temsilcisinin kanat bölgesinde görev yapan Kerim Frei'yı transfer etmesinin ardından Fırtına, 27 yaşındaki futbolcu için tekrardan harekete geçmeye hazırlanıyor. Bordo- Mavili Yönetimin, Ersun Yanal'ın kadrosunda görmeyi çok istediği başarılı oyuncu için kesenin ağzını açmayı planladığı öğrenilirken, Visca da Karadeniz ekibine gelmeye sıcak bakıyor.

İstikrar abidesi...

Bordo-Mavililer, 27 yaşındaki oyuncu için Başakşehir'e daha önce 2.5 milyon Euro (10 milyon TL) artı Yusuf Erdoğan'ı önermiş ancak İstanbul ekibi bu teklifi reddetmişti. Trabzonspor'un Visca için şimdi nasıl bir teklif yapacağı ise merak edilirken, transfer görüşmelerinin önümüzdeki günlerde tekrardan başlaması bekleniyor. Boşnak futbolcu, son 4 sezonda Süper Lig'de tüm maçlara çıkarak iyi bir istikrar yakaladı.

HABER YORUMLARI