Trabzonspor aradığı ismi komşuda buldu! İşte yeni stoper...

Devre arasında savunmaya nokta atışı bir takviye yapacak olan Trabzonspor, Panathinaikos’tan Rodrigo Moledo’yu gündemine aldı. Rıza hocanın yardımcıları Brezilyalı stoperi izlerken, transfer çalışmaları hızlandı.
Trabzonspor aradığı ismi komşuda buldu! İşte yeni stoper...
Trabzonspor'da sezon başında hemen her bölgeye önemli transferler gerçekleştirilmesine rağmen stopere sadece Hubocan alınmıştı.

Teknik direktör Rıza Çalımbay, Uğur ve Durica'nın sakatlandığı periyotta savunma bölgesinde ciddi yaşarken, devre arasında yönetimden nokta atışı bir isim istedi. Rıza hoca öncesinde ön araştırmalarda bulunan Bordo-Mavili ekibin kurmayları, esas listeyi Çalımbay'dan alacak. Deneyimli teknik adam yardımcılarına sürekli yeni isimler izletirken, radara giren son oyuncu komşudan yani Yunanistan'dan: Rodrigo Moledo.

Panathinaikos'un Brezilyalı oyuncusu yakından takip ediliyor. Sezon sonunda sözleşmesi biteceği için 30 yaşındaki Moledo'nun bonservisi yüksek değil. 1.88'lik stoper için çalışmalar hemen başladı.

3 aday daha var
Daha önceki yıllarda Beşiktaş'ın da gündemine gelen tecrübeli stoper, Metalist Kharkiv, İnternacional gibi kulüplerde oynadı. Moledo'nun yanı sıra Trabzonspor'un radarındaki diğer isimler Michal Pazdan, Napoli'den Chriches ve S.Prag'tan Stetina. Yönetimin belirleyeceği bütçeye göre Trabzonspor, iki stoper de alabilir. (Fanatik)
HABER YORUMLARI