''TRABZON'A LAF GELSİN İSTEMEM!''

Trabzonspor-Beşiktaş karşılaşması için Trabzon'a gelen Beşiktaş'ın hocası Şenol Güneş ile Trabzonlu taraftarlar arasında gerginlik yaşandı.
''TRABZON'A LAF GELSİN İSTEMEM!''
Trabzonspor ile karşılaşmak için saat 16.15 sıralarında Trabzon'a gelen Beşiktaş kafilesi, az sayıdaki siyahbeyazlı taraftar tarafından coşkuyla karşılandı. Bu sırada havalimanına gelen 5 kişi, teknik direktör Şenol Güneş'e çirkin bir tepki gösterdi. Trabzonspor'un efsane isimlerinden olan Güneş'e, "Trabzon'u sattın, davayı sattın" diye bağıran 5 kişilik grup, kafilenin büyük tepkisini topladı. Çok sinirlenen Güneş, otobüsün kapısına çıkarak, "Ben Trabzon'u asla satmadım. Neyi satmışım? Asıl siz Trabzon'u satıyorsunuz" diyerek cevap verdi. Polis grubu olay yerinden uzaklaştırdı. Takım konaklayacağı otele geçti. Yaşanan tartışmaların ardından gerek sosyal medyadan, gerekse bizzat yanına gidenler tarafından Şenol Güneş'e destek mesajları geldi.

ŞİKAYETÇİ OLMADI
Ardından ise polis ekipleri otele giderek Güneş'e şikayetçi olup olmadığını sordu. Beşiktaş hocası, "Şikayetçi değilim, asla Trabzon'a laf gelsin istemem. Sadece bunların kim olduğunun araştırılmasını istiyorum" dedi.

ÇİÇEK VERDİLER
Yaşanan üzüntü verici olay sonrası bir grup Trabzonspor taraftarı Beşiktaş'ın kaldığı otele giderek Şenol Güneş'e çiçek verdi ve yaşanan olaylardan dolayı üzüntülerini dile getirdiler.

(Sabah)
HABER YORUMLARI