Bomba İddia: ''Arda Turan baba mı oluyor''

Arda Turan’ın Aslıhan Doğan’a yaptığı sürpriz evlilik teklifinin nedeni ortaya çıktı.
Bomba İddia: ''Arda Turan baba mı oluyor''
Arda Turan önceki akşam, yakın arkadaşı Saffet Ulusoy'un doğum gününde uzatmalı sevgilisi Aslıhan Doğan'a 500 bin TL değerinde 5 kıratlık tektaş yüzükle evlilik teklifi ederek büyük bir sürprize imza atmıştı. Devre arasında Barcelona'dan Medipol Başakşehir'e transfer olan yıldız futbolcunun evlilik teklifinin altından bebek çıktı.

Nişan tarihi ve yeri bile belli!


HT Magazin'den İsmail Uygur'un haberine göre, Turan'la iki kez ayrılıp barışan, üçüncü ayrılıkları sonrası evlilik şartı koyan Doğan'ın hamile olduğu öğrenildi. Sosyetik güzelin mutlu haberi vermesi üzerine çift, evlenme kararı aldı. Doğum günü partisinde evlilik teklifi yaparak süreci başlatan Turan ve Doğan, haftaya Çırağan Sarayı'nda nişan ve kına yapıp bir sonraki hafta Marmaris'te dünya evine girecek.


Burak Yılmaz sinyali vermişti!


Arda Turan'ın yakın arkadaşı Trabzonsporlu Burak Yılmaz, çifti yandaki paylaşımla tebrik etti.


ARDA TURAN İLE ASLIHAN DOĞAN AYRILMIŞTI


Arda Turan ile Aslıhan Doğan geçtiğimiz yılın eylül ayında üçüncü kez ayrılmıştı. Arda Turan, Instagram hesabından "Aslıhan Doğan'la ilişkimizi saygı çerçevesinde sonlandırdık.
Bundan sonraki hayatında kendisine sağlık ve mutluluk diliyorum. Kararımıza göstereceğiniz hassasiyet için şimdiden teşekkür ederim..." mesajıyla ayrılığı duyurmuştu. Çift bu ayrılıktan sonra dördüncü kez birbirlerine şans verdi.
HABER YORUMLARI