Ziraat Türkiye Kupası 2. tur sonuçları

0

Bugün tamamlanan Ziraat Türkiye Kupası’nda 2. tur maçlarının sonuçları şöyle:

Ziraat Türkiye Kupası’nda 2. tur mücadelesine yapılan maçlar ile devam edildi. Tek maç eleme usulüne göre oynanan müsabakalar sonucunda rakiplerine üstünlük sağlayan takımlar 3. tura yükseldi.


BUGÜN TAMAMLANAN 2. TUR MAÇLARININ SONUÇLARI:

24 Erzincanspor-Adanaspor: 3-2

Cizrespor-Aydınspor 1923: 0-2

Dersimspor-Eskişehirspor: 1-0

Yomraspor-İstanbulspor: 0-0 / 4-1 (Pen.)

Kayseri Erciyesspor-Yeni Amasyaspor: 0-1

Hatayspor-Balıkesirspor: 0-1

Elaziz Belediyespor-Tokatspor: 4-2

Sivas Belediyespor-Bucaspor: 1-1 / 1-2 (Uzt.)

Karaman Belediyespor-Gümüşhanespor: 2-3

Kırıkhanspor-Fethiyespor: 1-1 / 1-3 (Uzt.)

Düzyurtspor-1461 Trabzon: 2-0

Amed Sportif Faaliyetler-Niğde Belediyespor: 2-0

Ankara Adliyespor-Menemen Belediyespor: 0-3

Zonguldak Kömürspor-Şanlıurfaspor: 1-2

Kastamonuspor 1966-Tuzlaspor: 1-2

Keçiörengücü-Anadolu Üsküdar 1908: 2-0

Manisa Büyükşehir Belediyespor-Çaykur Rizespor: 2-4

Sarıyer-Bodrum Belediyesi Bodrumspor: 1-0

Kocaeli Birlikspor-Sakaryaspor: 2-0

Kırklarelispor-Etimesgut Belediyespor: 2-1

Fatih Karagümrük-Giresunspor: 1-0

Bandırmaspor-Yeşil Bursa: 3-1

Nazilli Belediyespor-Kartalspor: 3-0

Konya Anadolu Selçukspor-Altınordu: 1-0

İnegölspor-Halide Edip Adıvarspor: 3-0

Büyükçekmece Tepecikspor-Manavgatspor: 1-1 / 2-2 (Uzt.) / 6-5 (Pen.)

Kahramanmaraşspor-Hacettepe: 2-1

Boluspor-Nevşehirspor Gençlik: 4-0

Pendikspor-Türk Metal Kırıkkalespor: 3-2

Silivrispor-Ümraniyespor: 1-1 / 2-4 (Pen.)

Darıca Gençlerbirliği-MKE Ankaragücü: 2-0

Manisaspor-Çorum Belediyespor: 1-1 / 1-3 (Uzatma)

Trabzonspor-Serhat Ardahanspor: 6-0

Samsunspor-Diyarbekirspor: 1-1 / 6-5 (PEN)

Yeni Malatyaspor-Kurtalanspor: 4-0

Adana Demirspor-Büyükşehir Belediye Erzurumspor: 1-3

 

2. TUR PROGRAMI


Ziraat Türkiye Kupası 2. eleme turu, 22 Eylül Perşembe günü yapılacak maçlarla sona erecek. Müsabaka programı şöyle:


22 Eylül Perşembe

12.00 Eyüpspor-Gaziantepspor (Eyüp)

14.00 Bayrampaşa-Bursaspor (Bahçelievler İl Özel İdare)

14.30 BUGSAŞ Spor-Sultanbeyli Belediyespor (Ankara OSTİM)

15.00 Kızılcabölükspor-Mersin İdmanyurdu (Kızılcabölük Semt Sahası)

16.30 Sivasspor-Tire 1922 (Yeni 4 Eylül)

16.30 Denizlispor-Kemerspor 2003 (Denizli Atatürk)

19.00 Büyükşehir Gaziantepspor-Düzcespor (Kamil Ocak)

21.30 Göztepe-Kütahyaspor (İzmir Atatürk)

Cevap ver