Galatasaray’da en çok konuşulan isim olan Wesley Sneider sabaha karşı İstanbul’a geldi. Hollanda’dan yola çıkan ve Atatürk Havalimanı’na gelen yıldız futbolcunun çok sayıda valizle İstanbul’a geldiği gözlendi.

Ntv Spor’a konuşan Wesley Sneijder “Yaşananlardan dolayı gerçekten çok üzgünüm. Neler olacağını şu an söylemem mümkün değil. Önümüzdeki günlerin neler getireceğini bekleyip göreceğiz. Cezaya açıkçası ben de pek anlam veremedim” diye konuştu.

Hollandalı oyuncu, takıma verilen 2 günlük izin nedeniyle Amsterdam’a giden Ryan Donk ile birlikte İstanbul’a gelirken, sarı-kırmızılı taraftarlara da mesaj verdi.

Sneijder “Galatasaray taraftarı şunu asla unutmasın ki, ben onları çok seviyorum. Yönetim ile yakın zamanda oturup konuşacağız” dedi.

“ŞU AN BÖYLE BİR ŞEY SÖZ KONUSU DEĞİL”

Yıldız futbolcu “Takımdan ayrılacak mısınız?” şeklindeki soruya ise “Hayır şu an öyle bir şey söz konusu değil. Ancak bu cezanın nedenlerini konuşup değerlendirme yapacağız” diyerek sözlerini noktaladı. Hollandalı oyuncu daha sonra taksiyle havalimanından ayrıldı.

Hollandalı yıldız daha sonra taksiye binerek evinin yolunu tuttu. Sneijder’in bugün saat 17.00’de Florya Metin Oktay Tesisleri’nde yapacağı idmana katılması bekleniyor.

 

Cevap ver