TV'DE BUGÜN

SaatKanalProgram
06:30 TV8 Oynat Bakalım (Diğer)
06:35 TRT 1 Acemi Anneler (Diğer)
07:00 Kanal D Sihirli Annem (Diğer)
07:00 Star Tv Mesut Yar ile Bugün (Diğer)
07:15 TV8 8'de Sağlık (Diğer)
08:00 FOX Çalar Saat (Diğer)
08:00 ATV Kahvaltı Haberleri (Diğer)
08:00 Show Tv Kendine İyi Bak (Diğer)
08:00 TRT 1 Dr.Yerebakan İle Hayatın Ritmi (Diğer)
08:30 TV8 Oynat Bakalım (Diğer)
09:00 TRT 1 Türkan Hanım'ın Konağı (Diğer)
09:00 Kanal D Neler Oluyor Hayatta? (Diğer)
09:30 TV8 Masterchef Türkiye (Diğer)
09:30 360 Doktorum Yanımda (Diğer)
09:45 Show Tv Yeni Gelin (Diğer)
09:45 Star Tv Demet ve Alişan ile Sabah Sabah (Diğer)
10:00 ATV Müge Anlı ile Tatlı Sert (Diğer)
10:45 FOX Çağla ile Yeni Bir Gün (Diğer)
11:00 360 Maksat Yarışmak (Diğer)
11:00 Kanal D Zahide Yetiş'le Gelin Görün (Diğer)
11:00 TRT 1 Benim Adım Melek (Diğer)
11:15 Show Tv Kalp Atışı (Diğer)
11:30 360 Akla Takılanlar (Diğer)
12:30 360 Seksenler (Diğer)
12:45 FOX Dostumun Dünyası (Diğer)
13:00 ATV ATV Gün Ortası (Diğer)
13:15 Star Tv Gerçeğin Peşinde (Diğer)
13:30 TRT 1 Ezgi Sertel İle Fazlası Zarar (Diğer)
13:45 Kanal D Gelinim Mutfakta (Diğer)
13:45 Show Tv Öykü Gürman ile Günün Yemeği (Diğer)
14:00 FOX Temizlik Benin İşim (Diğer)
14:00 ATV Beni Bırakma (Diğer)
14:00 TV8 Doya Doya Moda (Diğer)
15:15 Show Tv Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme (Diğer)
15:45 TRT 1 Acemi Anneler (Diğer)
15:45 Kanal D Öyle Bir Geçer Zaman Ki (Diğer)
16:00 FOX Zuhal Topal'la Sofrada (Diğer)
16:20 ATV Esra Erol'da (Diğer)
16:30 Star Tv Bir Demet Tiyatro (Diğer)
16:30 360 Aileler Yarışıyor (Diğer)
17:00 S Sport 2 Rusya - İtalya (Basketbol)
18:15 TV8 En Şık Benim (Diğer)
18:40 Star Tv Star Haber (Diğer)
18:45 Kanal D Kanal D Ana Haber (Diğer)
18:45 Show Tv SHOW Ana Haber (Diğer)
19:00 360 Ben Bilirim (Diğer)
19:00 FOX Selçuk Tepeli ile FOX Ana Haber (Diğer)
19:00 ATV ATV Ana Haber (Diğer)
19:00 TRT 1 Ana Haber (Diğer)
19:30 BeIN Sports 1 Sivasspor - Göztepe (Futbol)
19:30 BeIN Sports 2 Kayserispor - Fatih Karagümrük (Futbol)
20:00 S Sport 2 Sırbistan - Finlandiya (Basketbol)
20:00 TRT 1 Uyanış: Büyük Selçuklu (Diğer)
20:00 ATV Sağ Salim (Diğer)
20:00 Star Tv Sefirin Kızı (Diğer)
20:00 Show Tv Çukur (Diğer)
20:00 TV8 Masterchef Türkiye (Diğer)
20:00 FOX Yasak Elma (Diğer)
20:00 Kanal D Bir Annenin Günahı (Diğer)
20:30 S Sport Leicester City - Fulham (Futbol)
20:30 BeIN Sports 3 Torino - Sampdoria (Futbol)
21:00 360 Aileler Yarışıyor (Diğer)
22:00 S Sport 2 Maritimo - Benfica (Futbol)
22:00 ATV Şansımı Seveyim (Diğer)
22:30 Kanal D Aşk Tesadüfleri Sever (Diğer)
22:45 BeIN Sports 3 Genoa - Parma (Futbol)
23:00 S Sport Plus Murat Murathanoğlu ile Maksimum NFL (Futbol)
23:00 Smartspor Real Betis - Eibar (Futbol)
23:00 S Sport West Ham - Aston Villa (Futbol)
23:00 Beyaz Tv Derin Futbol (Futbol)
23:00 360 Diriliş Ertuğrul (Diğer)
23:55 ATV Bir Zamanlar Çukurova (Diğer)