Zorlu Performans Sanatları Merkezi’nde futbolseverleri unutulmaz anılarla buluşturan GOAL! Sergisi, Nisan ve Mayıs aylarında Türkiye Profesyonel Futbolcular Derneği’yle birlikte “Efsaneler Buluşuyor” isimli sohbet toplantılarına ev sahipliği yapacak. Türk futbol tarihinin efsane isimlerinden Hakan Ünsal, Alpay Özalan, Bülent Korkmaz, Tümer Metin, Ümit Davala ve Tanju Çolak, Cumartesi günleri düzenlenecek sohbetlerde futbolseverlerle unutulmaz deneyimlerini paylaşırken merak edilen soruları da yanıtlayacak. Altyapı liglerinde forma giyen genç futbolcular da program kapsamında efsanelerle bir araya gelecek.

9 Nisan Cumartesi günü gerçekleştirilecek ilk toplantının konukları Ümit Davala ve Bülent Korkmaz olacak. Sohbetlere katılım kişi sayısı ile sınırlı olacağından serginin gerçekleştiği Zorlu Performans Sanatları Merkezi internet sitesine girerek kayıt yaptırılması talep ediliyor.

Kayıt yaptırmak için tıklayın.

Dinleyicilere indirimli GOAL! Sergisi biletleri

 Sohbetlere katılacak futbolseverler, GOAL! Sergisi’nin biletlerini indirimli satın alma hakkına da sahip olacak.

Zorlu Performans Sanatları Merkezi ve Sefada Entertainment işbirliğiyle İstanbullularla buluşan GOAL! Sergisi, futbol dünyasının tüm paydaşlarına yönelik etkinliklere imza atmaya devam edecek.

Cevap ver