Galatasaray, Ziraat Türkiye Kupası son 16 turunda karşılaşacakları Gaziantepspor maçı hazırlıklarını Florya Metin Oktay Tesisleri'nde yaptığı antrenmanla sürdürdü. Galatasaray Teknik Direktörü Mustafa Denizli antrenman öncesinde basın mensupları ile sohbet toplantısı düzenleyerek sorularını yanıtladı. ( Oktay Çilesiz - Anadolu Ajansı )

Galatasaray teknik direktörü Mustafa Denizli Florya Metin Oktay Tesisleri’nde sohbet toplantısında gazetecilerle bir araya geldi.

Tecrübeli teknik adam transferlerle ilgili açıklamalarda bulunuyor.

Transfer yapma ihtimalimiz kısıtlı diyen Denizli, “Gelen de olmayacak, giden de olmayacak Galatasaray transfere muhtaç değil” şeklinde konuştu. Denizli ayrıca isim vermeden Burak Yılmaz ve Sneijder’in takımda kalacağını açıkladı.

Konuşmalarına devam eden Denizli: “Yönetim ve başkanla aramızda fikir ayrılığı yok. Burak ile de görüşmem oldu. Ama kendisi gelip bana transferden bahsetmedi. Burak işini yapmaya devam edecek”dedi.

Galatasaray’da bu gelişmelerin yaşanacağını bilseydim yine göreve gelirdim diyen Denizli, bu takımı asla yarı yolda bırakmayacağını söyledi.

Cevap ver