SPORCOPE ÖZEL – 2015-2016 sezonunu beklentilerin çok uzağında tamamlayan bir takım devralan Ersun Yanal, önümüzdeki sezon için daha iddialı bir takım kurmak adına transfer çalışmalarına başladı.

Trabzonspor’da yapılacak transferler için şimdiden bir liste çıkaran deneyimli teknik adamın gözde ismi Medipol Başakşehir forması giyen Edin Visca oldu.

26 yaşındaki başarılı orta saha oyuncusunu ısrarla kadrosunda görmek isteyen Ersun Yanal, bordo mavili yönetime ilgili raporunu sundu ve Trabzonspor da harekete geçti.

Karadeniz temsilcisi, Ersun Yanal’ın transfer listesinin en tepesinde yer alan Edin Visca için girişimlere başladı. Oyuncunun kulübü ile anlaşılması durumunda Edin Visca önümüzdeki sezon Trabzonspor forması giyecek.

Öte yandan elde edilen bir diğer bilgiye göre; kulübü ile 2018 yılına kadar sözleşmesi bulunan yetenekli oyuncu, bordo mavili ekibe transfer olmaya sıcak bakıyor.

2015-2016 sezonunda Medipol Başakşehir forması altında 41 resmi maça çıkan Edin Visca, 17 gol attı ve 10 da asist yapma başarısı gösterdi.

Cevap ver