Beşiktaş ile Trabzonspor arasında dev takası gerçekleştirmek için pazarlıklar sürüyor. Siyah-Beyazlı takımda Teknik Direktör Şenol Güneş’in isteği doğrultusunda transfer çalışmalarını sürdüren Beşiktaş Yönetimi, Trabzonspor’un yıldız oyuncusu Mehmet Ekici’yi renklerine bağlamak için görüşmelerini sürdürüyor.

Yöneticiler düzeyinde yapılan ilk görüşmede Beşiktaş’ın Mehmet Ekici’ye karşılık Trabzonspor’a Mustafa Pektemek ve Tosic’i önerdiği ortaya çıktı. Şenol Güneş’in yönetimle yaptığı görüşmede, “Sosa bu takımın kalbi. Eğer sakatlanır ya da ayrılmak zorunda kalırsa takım içinden onun pozisyonunda bir oyuncu bulmam zor olur. Mehmet Ekici Sosa’nın özelliklerine sahip bir oyuncu. Onu alırsak büyük iş yaparız” dediği öne sürüldü.

2 KULÜP ARASINDA GÖRÜŞMELER SÜRÜYOR

ŞENOL Güneş’in Mehmet Ekici’yi istemesi üzerine Trabzonspor’a ilk teklifi yapan Beşiktaşlı yöneticilere verilen ilk cevabın olumsuz olduğu öne sürüldü. Bordo-Mavili yönetimin Tosic ve Mustafa Pektemek dışında Beşiktaş’tan Veli Kavlak’ı da istediği ortaya çıktı. Ancak Güneş’in Veli’nin verilmesine karşı çıkması nedeniyle görüşmeler tıkandı. Beşiktaş’ın Trabzonspor’a yeni bir teklif sunması bekleniyor…

(Takvim)

Cevap ver