Sürpriz birlikteliğin bilinmeyenleri ortaya çıktı

0

1. Şükran Ovalı’dan dobra Caner Erkin açıklamaları

Ekranların sevilen ismi Şükran Ovalı aşk hayatını ve bilinmeyenleri anlattı. Futbolcu Caner Erkin ile mutlu bir birliktelik yaşayan güzel oyuncu samimi açıklamalarda bulundu.

2. Şükran Ovalı’dan dobra Caner Erkin açıklamaları

İşte Şükran Ovalı’nın açıklamalarından satır başları…

İlişkimle ilgili madem çok soru soruluyor, şöyle söyleyeyim; Caner çok başarılı bir futbolcu ve çok iyi bir insan ve biz çok mutluyuz. Umarım ki bir ömür böyle devam eder.

3. Şükran Ovalı’dan dobra Caner Erkin açıklamaları

Her şey söylediğimiz, yazdığımız, konuştuğumuz gibi, ilişkimiz yoktu, şimdi var, çok mutluyuz. İlerisine götürmek istiyoruz, bir aile kurmak istiyoruz, umarım da böyle devam eder.

4. Şükran Ovalı’dan dobra Caner Erkin açıklamaları

Ben babadan Beşiktaşlıyım… Takımımı çok seviyorum, çocukluğumdan beri bu böyleydi. “Hak eden kazansın” diyenlerdenim. Elimden geldiğince Beşiktaş maçlarına gidip izledim.

5. Şükran Ovalı’dan dobra Caner Erkin açıklamaları

Futbol bilgimle dünya ligi hakkında konuşamam ama Beşiktaş sevgisiyle şunu diyebilirim ki, Beşiktaşlı olmak centilmen olmaktır. Başka renklere zor zamanlarında destek vermektir.

6. Şükran Ovalı’dan dobra Caner Erkin açıklamaları

Çarşı’yı duruşu ve tavrıyla çok seviyorum. Bütün takımların vicdanlı ve bilinçli taraftarlarını seviyorum ama Çarşı tartışmasız Türkiye’nin en karizmatik taraftarı.

(Habertürk)

 

Cevap ver