Galatasaray forması giyen Wesley Sneijder’in menajeri Guido Albers, Hollandalı yıldızın Mustafa Denizli’nin antrenman metotları ile dalga geçtiği iddialarına ilişkin konuştu.

Deneyimli mejaner, oyuncusunun Mustafa Denizli hakkında herhangi bir söylemi olmadığını ifade etti.

Albers ayrıca, basında konuşulanın aksine Mehmet Demirkol ile mesajlaşmadığını ve yalnızca Özgür Buzbaş’la Sneijder’in yedek kalması hakkında görüştüklerini söyledi.

Guido Albers’in açıklamalarının tamamı şu şekilde;

“Wesley Sneijder bana Mustafa Denizli hakkında hiçbir mesaj atmadı. Ben de ona bir şey göndermedim. Basın ve kulüplerle iletişim kuran tek kişi benim. Sneijder kimseyle konuşmaz. O sadece kendi işini yapar, yani futbolunu oynar”

– Peki sizin Mehmet Demirkol ile herhangi bir görüşmeniz oldu mu?

“Kim? Hayır. Benim tek konuştuğum kişi Özgür Buzbaş idi. Dün konuştuk. Wesley Sneijder’in neden yedek kaldığı ile ilgili konuştuk ve ben de kendisinin yorgun olduğunu, dinlendirildiğini söyledim.

– Bu konuşmalar şu an Türkiye’nin gündeminde. O metinleri paylaşmanız mümkün mü?

“Neden paylaşayım ki? (Gülüyor) Eğer mesajlaştığı iddia edilen birileri varsa o benim. Sneijder değil”

– Peki siz bu konuşmalarda Mustafa Denizli hakkında mı konuştunuz?

“Hayır, hayır. Sadece Wesley Sneijder’in neden oynamadığını, neden yedek kaldığını sordular. Ben de onlara, kulübün Sneijder’i dinlendirmek istediği için yedek soyundurduğunu söyledim. Attığım mesaj bununla ilgiliydi. Mustafa Denizli hakkında konuşacak olsam, bunu Galatasaray yönetimi ile yaparım”

HABER: Barlas ATEŞLİ

Cevap ver