Site Kullanım Koşulları

Özgün Spor Haberleri sunan Sporcope.com’un kullanım koşulları ile ilgili detaylara bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Site kullanım şartlarımızın tamamını okumanızı rica eder, kabul etmeniz halinde yayınlarımızı takip etmenizi öneririz.

Sporcope.com web sayfasını ziyaret ettiğinizde, site kullanım koşullarını otomatik kabul etmiş sayılırsınız. Kullanım şartları dökümanıyla ilgili değişik, yenileme ve ekleme yapma hakkını Sporcope saklı tutmaktadır. Kullanım ilkelerinin zamanla değişebileceğini unutmamanızı tavsiye eder, sık sık bu sayfaya göz atamanızı önermekteyiz. Ayrıca şartlarda değişimlerden kaynaklanabilecek maddi ve manevi anlamda olumsuzluklardan Sporcope hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Sporcope web sayfasında yayınlanmakta olan tüm medya, dosya, yazı, resim ve benzeri dökümanlar Sporcope‘a ait özgün dökümanlardır. Bu dökümanların izinsiz olarak başka bir web sitesi, uygulama, intranet ortamı veya bilgi paylaşımı programlarıyla çoğaltılması, kopyalanması ve basılması kesinlikle yasaktır. Bu gibi durumlarla karşılaşıldığı taktirde, Sporcope telif hakları kapsamında gerekli yasal yaptırımı Türkiye Cumhuriyeti yasaları gereğince uygulayacaktır.

Web sayfamızda yayınlanan tüm materyaller, ileri düzeyde virüs programları tarafından belirli günlerde kontrol edilmektedir. Bu kontrollerin dışında web sayfamızdan oluşabilecek zararlı içerik sorununda Sporcope herhangi bir şekilde sorumluluk kabul etmemektedir. Konuyla ilgili daha fazla bilgi almak adına, Sporcope Gizlilik Koşulları sayfasını ziyaret ediniz.

Sporcope, sitede oluşabilecek herhangi bir sistem sorununu en kısa zamanda çözeceğini ziyaretçilerine taahhüt eder. Oluşabilecek yayın kesintilerinde ziyaretçilerimiz hiçbir şekilde hak veya zarar tazmini talebinde bulunamazlar.

Sporcope, online olarak internet ortamında hizmet vermekte olup, internet tarayıcılarında oluşabilecek hatalardan dolayı zaman zaman yayın kesintisi yaşayabilir. Bu gibi durumlarda ziyaretçilerimize hiçbir garanti vermemekteyiz.

Sporcope web sayfasını ziyaret eden kullanıcıların bağlı oldukları ülke yasalarına aykırı ve suç içeren bir durum söz konusu olduğu taktirde, web sitemizin yayınını ilgili kullanıcıya sonlandırma hakkımızın olduğunu belirtmek isteriz.

Sporcope web sayfası ile ilgili öneri, görüş veya editörlerimiz ile iletişime geçmek için iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.