Transfer sezonun ilk önemli hamlesini yaparak Bursaspor’dan Serdar Aziz’i renklerine bağlayan Galatasaray dün milli futbolcu için imza töreni düzenledi…

TT Arena’daki törende Başkan Dursun Özbek de yer aldı. Kendisini 4 yıllığına Sarı-Kırmızılı renklere bağlayan imzayı atan Serdar Aziz, “Benim için harika bir gün. Çok mutluyum. Dünya devi bir kulüpte olduğum için kendimi çok şanslı hissediyorum. Hedefleri büyük olan bir insanım ve elimden geleni Galatasaray için vereceğim. Bundan sonra ki süreçte büyük hedeflere ve şampiyonluklara koşacağız. Başkanımız bu transferle çok yakından ilgilendi. İnşallah hayırlısı olur. Galatasaray’ın uzun zamandır benimle ilgilenmesi büyük etken. Başka kulüplerden de teklif aldım ama bu önemli değil önemli olan burada olmam. Burada olduğum için ben ve ailem çok mutluyuz. Fatih Terim’le transfer için görüşmem olmadı” dedi.

TRANSFER GENEL OLARAK MEMNUNİYET YARATTI

Serdar Aziz’in Galatasaray’a transferi genel olarak memnuniyet yaratırken, maliyet ise büyük tartışmaları beraberinde getirdi.

Sarı-Kırmızılılar, 25 yaşındaki stoperin bonservisi için Bursaspor’a tam 4.5 milyon Euro ödeyecek. Galatasaray yönetimi, Serdar Aziz’le de 2 milyon Euro’dan 4 yıllık sözleşme imzaladı. Ayrıca Sercan Yıldırım, Furkan Özçal ve Bilal Kısa da bonservisiyle verildi. Böylece maliyet 40 milyon liraya dayandı… (Takvim)

Cevap ver