Beşiktaş’ı ilk yılında şampiyonluğa taşıyan, siyah-beyazlı takıma oynattığı pozitif futbolla haklı alkışları toplayan Teknik Direktör Şenol Güneş kulüp içinde son yaşananlar nedeniyle sıkıntılı günler geçiriyor.

Jose Sosa ile Atiba Hutchinson’un ayrılmak istemesi, transferlerde yaşanan aksaklıklar ve yeni sezon öncesi takım ile tesislerdeki sorunların giderilmemesi yüzünden Güneş’in keyifsiz olduğu öğrenildi.

Yeni sezonda Şampiyonlar Ligi gibi zor bir kulvarda mücadele edileceği için takımdaki problemlerin bir an önce çözülmesini bekleyen siyah-beyazlı hoca istediği transferlerin gerçekleşmemesi bir tarafa, eldeki oyuncuları kaybetme endişesini yaşıyor.

Sosa ve Atiba’nın takımda kalması için ısrarını sürdüren Şenol Güneş, Rhodolfo’nun bir aydan önce hazır duruma gelemeyecek olması nedeniyle özellikle stoper transferinin en kısa sürede bitirilmesi gerektiğini yönetime bildirdi. Güneş ile Başkan Fikret Orman’ın bu hafta bir araya gelerek takımdan ayrılmak isteyen oyuncular ve transfer konusunu masaya yatırmaları bekleniyor.

Teknik Direktör Şenol Güneş yaşanan sorunların en kısa sürede çözüme kavuşmasını bekliyor.

Cevap ver