Rıdvan Dilmen öve öve bitiremedi

0

1. Rıdvan Dilmen’den çarpıcı yorumlar

Beşiktaş – Galatasaray derbisi öncesi, ilk yarı sonu ve maçın ardından ünlü spor yorumcusu Rıdvan Dilmen NTV’de katıldığı programda değerlendirmelerde bulundu.

2. Rıdvan Dilmen’den çarpıcı yorumlar

Galatasaray’ı tebrik etmek lazım. Saha içi saha dışı saniye saniye planlanmış büyük takım edasıyla maça çıkmışlar. Galatasaraylı oyunculara baskı yapsanız da alıyor veriyorlar, alıyor veriyorlar. İnanılmaz kendilerinden emin oynuyorlar”

3. Rıdvan Dilmen’den çarpıcı yorumlar

Carole mükemmel bir ilk yarı oynadı. Sneijder, Yasin çok istekli. Bruma falan harika. Tam hareketlenecek maç Galatasaray faul atmıyor, diğeri atıyor. Muslera itiraz ediyor. Sinirlendiriyor”

4. Rıdvan Dilmen’den çarpıcı yorumlar

Rıdvan Dilmen, Bruma’nın performansı için, “Messi zaten 3 hafta yok… Messi’yi oynatmışlar”

5. Rıdvan Dilmen’den çarpıcı yorumlar

BEŞİKTAŞ DERS ÇIKARTACAK

İlk 47 dakikada Beşiktaş için Şenol Güneş’in çıkaracağı çok ders var… Beşiktaş’ın devrede 2 oyuncu değişikliği yapacağını tahmin ediyorum. Galatasaraylı futbolcular hem oynadıkları oyunla, hem tecrübeleriyle Beşiktaş’ı sinir etti.

6. Rıdvan Dilmen’den çarpıcı yorumlar

Quaresma yardımcı hakem gibi oynuyor. Böyle bir 4-2-3-1 oyuncusu olmaz. Quaresma top rakipteyken geriye geliyor mu? Gelmiyor. Top sağdayken 2. forvet gibi içeri giriyor mu? Girmiyor.

7. Rıdvan Dilmen’den çarpıcı yorumlar

İlk yarıda tamamen Galatasaray deplasmanda olmasına rağmen, oyunu forse eden taraftı. İkinci yarıda Galatasaray takımı kaleye gitmiyor, pas yapmıyor, Sneijder geriye dönmüyor.

8. Rıdvan Dilmen’den çarpıcı yorumlar

İki takım da antrenörüne rağmen 1 puan aldı. Galatasaray’ın antrenörü göz göre göre 2 puan kaybetti. Beşiktaş’ın başka şansı yok. Geçen seneki Atiba’dan eser yok. Beşiktaş öyle aman aman bir top oynamadı. Bugün maçı izlemeyen Galatasaraylılar 2-2’ye mutludur, izleyenler üzgündür.

 

Cevap ver