SPORCOPE DIŞ HABER – Beşiktaş’ın Portekizli yıldızı Ricardo Quaresma Avrupa Şampiyonası’ndan şampiyonlukla ayrıldıkları Portekiz’de açıklamalarda bulundu.

Yıldız oyuncu Portekiz’in şampiyonluk kutlamaları çerçevesinde katıldığı gösteride konuştu. Quaresma Euro 2016’da şampiyon olmalarının şans eseri değil büyük bir çalışmanın ardından geldiği söyleyerek kendisi hakkında Porto’ya dönmesini isteyen taraftarlara da mesaj gönderdi.

Quaresma, Porto taraftarlarının kendisini Porto’da görmek istemesinin hatırlatılması üzerine “Kimse gelecekte ne olacağını bilmez. Porto benim için her zaman özel bir kulüp olacak. Ama benim Beşiktaş ile bir sözleşmem var.” ifadelerini kullandı.

Quaresma basın mensuplarına yaptığı açıklamada ayrıca Porto’dan ayrılan deneyimli kaleci Helton’un müthiş bir kaptan olduğunu ve kendisine iyi şanslar dilediğini belirterek bir mesajı da Alex Telles’e gönderdi. Alex Telles için Quaresma, “Sana şans diliyorum. Kim Porto’da oynarsa o formayı nasıl temsil edeceğini bilir” ifadelerini kullandı.

Cevap ver