Ricardo Quaresma, kendisini özel olarak davet eden Papa Francis ile buluştu. Beşiktaş’ın yıldızı, Katoliklerin ruhani liderine Beşiktaş ve Portekiz formaları hediye etti.

Ve Ricardo Quaresma, Papa’yla görüştü. Futbola ilgisiyle bilinen Papa Francis’in özel daveti üzerine dün Vatikan’a giden Beşiktaş’ın Portekizli yıldızı, Katoliklerin ruhani lideriyle bir araya geldi. Tarihi buluşmada Quaresma, 20 numaralı ‘Francisco’ yazılı Portekiz ve Beşiktaş formaları hediye ettiği 79 yaşındaki Francis ile samimi bir sohbet gerçekleştirdi. Papa, Q7’ye Portekiz’in EURO 2016’daki zaferi nedeniyle tebriklerini de sundu.

MESSI VE BUFFON DA GÖRÜŞMÜŞTÜ
Üzerine kendi isminin yazdığı birçok kulübün formasına sahip olan Papa Francis, hayranı olduğu Quaresma’ya bu koleksiyonuna yaptığı değerli katkıdan dolayı teşekkür etti. Ülkesi Arjantin’in takımlarından San Lorenzo’nun koyu bir taraftarı olan Papa, 3 yıl önce futbol dünyasından Barcelona’nın Arjantinli yıldızı Lionel Messi ve Juventus’un İtalyan kalecisi Gianluigi Buffon ile de görüşmüştü.

Amkspor

 

Cevap ver