Galatasaray'ın, Niasse için 1.5 milyon euro’luk kiralama teklifi Everton tarafından kabul edilirken sözleşmesine eklenecek satın alma bedeli için pazarlığın sürdüğü bildirildi. (Fotomaç)

SPORCOPE DIŞ HABERLER  –  Galatasaray, uzun süredir peşinde olduğu Oumar Niasse transferinde flaş bir gelişme yaşandı.  Yeni sezon hazırlıkları için; Almanya’ya hareket eden Everton Niasse’yi kap kadrosuna almadı. Bu gelişmeden sonra Niasse’nin başka bir kulübe transfer olmasına kesin gözüyle bakılıyor.

Sarı kırmızılıların kiralık olarak kadrosuna katmak istediği oyuncu için, Galatasaray 1.5 milyon euro ücret önerdi. İngiliz kulübünü ikna etmeye çalışan yönetim, oyuncuyu en kısa sürede kadroya katmanın hesaplarını yapıyor. Everton ise; oyuncuyu satmak isterken; bu transferin kısa süre içerisinde sonuçlanması bekleniyor.

İşte Everton’un Almanya kampı kadrosu…

Stekelenburg, Joel, Hewelt, Davies, Pennington, Taşlar, Funes Mori, Oviedo, Baines, Galloway, Holgate. Coleman, Grant, Cleverley, Dowell, Besic, McCarthy, Gibson, Lennon, Mirallas, Deulofeu, Barkley, Lukaku, Kone, Barry.

Cevap ver