Teşhis belli tedavi yok!

28 Şubat 2017 Salı 22:28
Sadece maçı değil Fenerbahçe için sezonunun genelini değerlendirelim bugün. Çünkü ben Fenerbahçe için sezonun bittiğini düşünüyorum. Biten sezonun ardında yine bahaneler yine Fenerbahçe taraftarı için hezimet var. Öncelikle Fenerbahçe'nin elinde yetersiz bir kadro var mesela elinde 3 tane santrafor var ama 3'ü 1 santrafor etmiyor. Van Persie 90 dakika oynamayı bırakın takip ettiğimiz antrenmanlarda bile sürünüyor. Fizik olarak çok yetersiz. Emenike ve Fernandao büyük takım oyuncusu değil. Fernandao sadece fiziğiyle oynuyor Emenike artık onu bile yapamıyor. Teknik direktör Dick Advocaat her maç sonu çok güzel tespit ediyor sorunları.
Ama icraat sıfır! Sayın Advocaat sen spor yorumcusu değil asırlık çınar Fenerbahçe'nin teknik direktörüsün ! Verdiğin demeçlerle artık bu camiada olmak istemediğini görüyoruz başkana, futbolculara kısacası herkese rest çektin ama hatırlatalım hoca ligde en son 22 ocakta kazandı bu takım.
Teşhis var, reçete belli ama tedavi yok! Yahu şampiyonluğa oynayan bi takımın hücum organizasyonu olmaz mı? Topu kapalım Lens'e verelim o içeri kessin biri elbet vurur! Yahu böyle bir dünya yok. Böyle bir futbol da yok. Hücum takımı desen değil, savunma takımı desen yine değil. Savunma takımı olan Fenerbahçe 95-96 sezonundaki takımdı ve o takım toplam 19 gol yedi. Hücum takımı olan Fenerbahçe Ersun Yanal dönemindeki Fenerbahçe idi. O takım nisanda şampiyon oldu. Fenerbahçe oynadığı bu oyunla sadece bugününü değil, geleceğini de kaybediyor. Fenerbahçeli kardeşlerim bu takımı sadece siz kurtarabilirsiniz. Kenetlenin ve takımınızı kurtarın !
Oğuzhan Kutlu- Sporcope Özel
Her türlü yorum ve önerileriniz için twitter'dan ulaşabilirsiniz(Twitter: oguzhankutluu)
YAZARIN SON YAZILARI