Lens'in Çeyreği Kadar Olamadınız!

05 Mart 2017 Pazar 22:14
Fenerbahçe Şubat ayını galibiyetsiz geçtikten sonra, bugün evinde Osmanlıspor'u son dakika golüyle mağlup etti.
Mücadele üst düzeydi maçta lakin oyun kalitesi için aynı şey söylenemez. İki takım da pozisyonlar bulmasına rağmen organize bir atak geliştiremediler. Bugün görmüş olduk ki Fenerbahçe kalite olarak Beşiktaş'ın çok gerisinde yani 12 puan fark olması şaşılacak bir durum değil.
Nisan ayında ilan edilen şampiyonluktan bugünlere geldi bu takım. Çubuklu forma tek başına şampiyonluk yarışında tutar bu takımı. Lakin oyuncular bunun farkında değil! Çubuklu için oynamıyorsanız, maaşınızı ödeyen taraftar için oynayın.
Lens babasını kaybetti, daha toprağa vermeden maç için geri döndü. Bu davranışı sergileyen adam Kadıköy'de doğup büyümüş doğuştan Fenerbahçeli biri değil. Buraya ekmek parası için bir sezonluğuna gelmiş Hollandalı bir futbolcu. Yazık size Lens'in çeyreği kadar olamadınız.
Elbette takım galip geldi. Sonuçta üç puan. Kimse kimseyi kandırmasın beyler! Fenerbahçe bu oyunla şampiyon olsa ne yazar? Fenerbahçe Kadıköy'de rakiplerine nefes aldırmaz bu 100 yıldır böyledir. Ruhunuzla oynayın, forma sırılsıklam olsun kaybedin önemli değil. Bu taraftar çubuklunun hakkını vereni unutmaz!
YAZARIN SON YAZILARI