A Milli Futbol Takımı’nın İsveç ve Avusturya ile oynayacağı maç öncesinde İstanbul’da yapılması planlanan kampın iptal edildiği açıklandı. Terör tehdidi nedeniyle iptal edilen kampın, Antalya’ya taşınması bekleniyor. Karar Türkiye Futbol Federasyonu’nun resmi internet sitesinden şu açıklamayla duyuruldu:

“A Milli Takım’ın İsveç ve Avusturya maçları için yapacağı kamp programında değişikliğe gidildi.

Daha önce 21 Mart Pazartesi akşamı saat 22.30’da Atatürk Havalimanı’ndan Antalya’ya hareket edeceği açıklanan A Milli Takım kafilesi; aynı gün saat 12.00 uçağıyla Atatürk Havalimanı’ndan Antalya’ya gidecek.

A Milli Takım, yarın saat 12.00’de Recep Tayyip Erdoğan Stadyumu’nda basına kapalı olarak yapacağı ilk çalışmasını, yarın saat 19.00’da Antalya’da konaklayacağı Regnum Carya Golf&Spa Resort’un antrenman sahasında yine basına kapalı olarak gerçekleştirecek.”

Terör tehdidi sadece futbolu değil Milliyet Yılın Sporcusu Ödül Törenini de vurdu. Milliyet tarafından yapılan açıklamaya göre, gerçekleşen terör saldırıları ve tehdidi nedeniyle yarın yapılacak olan Milliyet Yılın Sporcusu Ödül Töreni’nin iptal edildiği açıklandı. Törenin ileri bir tarihte yapılıp yapılmayacağı ise henüz belirtilmedi.

Cevap ver