Beşiktaş’ın Basın Sözcüsü Metin Albayrak maç sonunda basın mensuplarına konuştu. Ligin 3. haftasında üç puanı yakaladıkları için çok mutlu olduklarını belirten Albayrak, “Kardemir Karabükspor lige iyi başladı. Onlar da istekliydi. Bayrama giderken 3 puan önemli. Aynı zamanda UEFA Şampiyonlar Ligi’nde yapacağımız Benfica maçı öncesinde moral kazanmak istiyorduk. O yüzden de 3 puan aldığımız için çok mutluyuz.”  ifadelerini kullandı.

Spor Toto Süper Lig’in 3. haftasında Karabükspor’la karşı karşıya gelen Beşiktaş, 3 golle üç puanı yakaladı.

Vodafone Arena’da ki maçın ardından basın mensuplarına konuşan Beşiktaş Kulübü Basın Sözcüsü Metin Albayrak, yeni transferlerinde katılımıyla çok iyi arkadaşlıklarını kurulduğunu belirtirken, “Üç puanı 3 golle ve iyi bir oyunla aldık. Çok şükür Benfica’ya moralli gidiyoruz.” şeklinde konuştu.

“Büyük bir camiayız. Büyük camiaların hedefleri yukarıda olur. Hedefimiz, bu sezon 3. yıldızı almak. UEFA Şampiyonlar Ligi’nde de ilk önce bu turu geçmek istiyoruz. Bundan dolayı geniş bir kadro olması önemli. Yabancı arkadaşlarımız ve Türklerle çok iyi bir ortam var. Bence geniş kadro dezavantaj değil, avantaj. Tecrübeli teknik direktörümüz Şenol Güneş’in de bunu çok iyi yöneteceğini düşünüyoruz. Beşiktaş daha iyi olacak.” ifadelerini kullanan Albayrak sevincini basınla paylaşmış oldu.

AA

Cevap ver