Mesut Özil’den çarpıcı Oğuzhan yorumu

0

Arsenal’in yıldızı Mesut Özil, Oğuzhan Özyakup’un Premier Lig’de forma giyecek kalitede olduğunu söyledi. Özil, “Oğuzhan’ı çok beğeniyorum. Eğer bu performansını sürdürürse İngiltere’de forma giyebilir” dedi.

Premier Lig ekibi Arsenal’in Türk asıllı Alman yıldızı Mesut Özil, Siyah-Beyazlılar’ın yıldızı Oğuzhan Özyakup’la ilgili olarak övgü dolu sözler sarf etti.

Bir TV kanalına konuşan Özil, “Türkiye’de birçok yetenekli oyuncu var. Premier Lig’de maçlarımız Türkiye Ligi ile aynı saatlerde olduğu için elimden geldiği kadar ligi takip etmeye çalışıyorum. Beşiktaş forması giyen Oğuzhan Özyakup’u çok beğeniyorum, güzel bir futbolcu. Onunla daha önce karşılıklı olarak oynamıştım. Eğer bu performansını sürdürürse ilerleyen dönemde Premier Lig’de forma giyebilir” sözleriyle Oğuzhan’ı övdü.

Rekor yorumu

Geçen sezon yaptığı 19 asistle Premier Lig rekoru kırmaya çok yaklaşan Mesut, rekor için kalan 1 asist konusunda hayal kırıklığı yaşayıp yaşamadığı ile ilgili olarak ise, “Hayal kırıklığı yaşamadım. Bütün sezon ne kadar çalıştığımı, gelişmeye devam ettiğimi ve takımıma yardımcı olduğumu herkes gördü” açıklamasında bulundu.

 

Cevap ver