ÖZEL HABER – Lazar Markovic Fenerbahçe’den kaçtı. Sezon başında Liverpool’dan kiralanan yıldız futbolcu sakatlığı nedeniyle 2 aydır takımdan uzak kalmıştı. Türkiye’de tedavi olmayı kabul etmeyen Markovic İngiltere gitti ve bir daha dönmedi.

Fenerbahçe’de en son 5 Şubat’taki Antalyaspor maçında oynayan ve sakatlanan Markovic, İstanbul’da tedavi olmak istemedi. Teknik ekipten izin alarak İngiltere’ye giden Sırp oyuncunun tedavisi uzayıp gitti. Son yaşanan terör saldırılarının ardından Fenerbahçe ve Türkiye’yi tamamen silen Markovic menajeri aracılığı ile bir daha dönmeyeceğini kulübe iletti.

ERTUĞRUL 1 AYDA DÖNMÜŞTÜ

Sarı-lacivertli takımda kaleci Ertuğrul Taşkıran da Markovic gibi adalesinden sakatlanmıştı. Fenerbahçe doktorları tarafından tedavi edilen genç kaleci 1 ay içinde sahalara dönmüştü.

Liverpool’a 2014 yılında Portekiz’in Benfica’a takımından 25 milyon Euro’ya olan Lazar Markovic sezon başında kiralık olarak Fenerbahçe’ye gelmişti. 22 yaşındaki genç kanat oyuncusu sarı lacivertli takımda 20 maçta forma giymiş ve 2 gol, 3 asist performans sergilemişti.

Cevap ver