İşte Ziraat Türkiye Kupası 3. Eleme Turu programı

0

Ziraat Türkiye Kupası 3. Eleme Turu maç programı açıklandı.

25 Ekim 2016 Salı

12.00: PENDİKSPOR – GENÇLERBİRLİĞİ (PENDİK STADI)

13.00: AMED SPORTİF FAALİYETLER – KEÇİÖRENGÜCÜ (SEYRANTEPE SPOR KOMPLEKSİ)

14.00: KIZILCABÖLÜKSPOR – KOCAELİ BİRLİK SPOR (KIZILCABÖLÜK SEMT SAHASI)

14.00: BANDIRMASPOR – SANCAKTEPE BELEDİYESPOR (BANDIRMA 17 EYLÜL STADI)

14.00: 24ERZİNCANSPOR – YENİ MALATYASPOR (ERZİNCAN 13 ŞUBAT ŞEHİR STADI)

16.30: ELAZIĞSPOR – OFSPOR A.Ş. (ELAZIĞ ATATÜRK STADI)

17.15: GAZİANTEPSPOR – DÜZYURTSPOR (GAZİANTEP KAMİL OCAK STADI)

19.00: ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. – FETHİYESPOR (RİZE YENİ ŞEHİR STADI)

21.00: GALATASARAY A.Ş. – DERSİMSPOR (TÜRK TELEKOM ARENA)

26 Ekim 2016 Çarşamba

12.00: İNEGÖLSPOR – SARIYER (İNEGÖL İLÇE STADI)

13.30: GÜMÜŞHANESPOR – KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR (GÜMÜŞHANE YENİŞEHİR STADI)

14.15: ÇORUM BELEDİYESPOR – TRABZONSPOR A.Ş. (DR.TURHAN KILIÇCIOĞLU STADI)

14.30: BÜYÜKÇEKMECE TEPECİKSPOR A.Ş. – ŞANLIURFASPOR (NECMİ KADIOĞLU STADI)

14.30: KIRKLARELİSPOR – GAZİANTEP BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR (KIRKLARELİ ATATÜRK STADI)

15.00: BOLUSPOR – ELAZİZ BELEDİYESPOR (BOLU ATATÜRK STADI)

15.00: SAMSUNSPOR – MENEMEN BELEDİYESPOR (SAMSUN 19 MAYIS STADI)

15.00: BALIKESİRSPOR – DARICA GENÇLERBİRLİĞİ (BALIKESİR ATATÜRK STADI)

15.00: AFJET AFYONSPOR – ÜMRANİYESPOR (AFYONKARAHİSAR YENİ ŞEHİR STADI)

15.00: SİVASSPOR – BUGSAŞ SPOR A.Ş. (YENİ 4 EYLÜL STADI)

16.30: AKHİSAR BELEDİYESPOR – NAZİLLİ BELEDİYESPOR (MANİSA 19 MAYIS STADI)

19.00: BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR – TUZLASPOR (ERZURUM KAZIM KARABEKİR STADI)

21.00: BURSASPOR – YOMRASPOR (BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE STADI)

27 Ekim 2016 Perşembe

12.00: FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. – GÖZTEPE A.Ş. (VEFA STADI)

13.30: YENİ AMASYASPOR – DENİZLİSPOR (AMASYA 12 HAZİRAN STADI)

14.30: AYDINSPOR 1923 – ANTALYASPOR A.Ş. (ADNAN MENDERES STADI)

18.30: KASIMPAŞA A.Ş. – KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. (RECEP TAYYİP ERDOĞAN STADI)

21.00: KAYSERİSPOR – BUCASPOR (KAYSERİ BŞ. BLD. KADİR HAS STADI)

Cevap ver