İsmail Köybaşı gerçeği bambaşkaymış!

0

1. Advocaat’tan İsmail Köybaşı’ya gizli ceza

Fenerbahçe’de bu sezonun en çok merak edilen sorularından biri, Beşiktaş’tan transfer edilen İsmail Köybaşı’nın neden hiç oynatılmadığı… (Hürriyet)

2. Advocaat’tan İsmail Köybaşı’ya gizli ceza

Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim’in Hırvatistan maçında 90 dakika oynattığı İsmail Köybaşı’nın Fenerbahçe’de neden oynatılmadığının sebebi ortaya çıktı.

3. Advocaat’tan İsmail Köybaşı’ya gizli ceza

Beşiktaş’tan Fenerbahçe’ye büyük umutlarla gelen İsmail Köybaşı, kadroya giremeyince teknik direktör Dick Advocaat’tan özel toplantı istedi.

4. Advocaat’tan İsmail Köybaşı’ya gizli ceza

Köybaşı, Hollandalı hocayla yaptığı konuşmada, tamamen hazır olduğunu ve hiçbir sıkıntısı bulunmadığını dile getirdi. Ancak sol bek, Advocaat’tan beklediği yanıtı alamadı. Çünkü Köybaşı, görüşme sonrası forma yüzü göremedi.

5. Advocaat’tan İsmail Köybaşı’ya gizli ceza

İsmail Köybaşı’nın kendisinden forma şansı istemesinden rahatsız olan Hollandalı, onu oynatmayarak adeta ‘gizli bir ceza’ verdi. Kendine has bir disiplin anlayışı olan Advocaat’ın bu tavrı milli futbolcuda şaşkınlık yarattı.

6. Advocaat’tan İsmail Köybaşı’ya gizli ceza

Bu sezon sadece UEFA Avrupa Ligi’nde Grassopphers maçında 18 dakika oynayabilen Köybaşı, Hırvatistan karşısında milli formayı 90 dakika taşıdı.

 

Cevap ver