Türkiye Vücut Geliştirme Fitness ve Bilek Güreşi Federasyonu tarafından düzenlenen 2016 Türkiye Şampiyonası ve Avrupa Şampiyonası Milli Takım seçmeleri 14 -17 Nisan tarihleri arasında İstanbul’da gerçekleşecek.

BÜYÜK ŞAMPİYONA TÜYAP’TA

Tüyap Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş tarafından Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlecek olan “Spor ve Aktif Yaşam Fuarı” şampiyon sporculara ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor.

4 Mayıs 2016’da İspanya’nın Santa Susanna şehrinde gerçekleşecek olan Avrupa Şampiyonası’nda yer almak için ter dökecek sporcular Tüyap’ta podyuma çıkacak.

Erkekler Vücut geliştirme, klasik vücut geliştirme, fizik ve fitness disiplinlerinde 36 siklette yarışırken; kadın sporcular ise fizik, body fitness, fitness ve bikini fitness disiplinlerinde 15 farklı siklette yarışacak.

DÜNYACA ÜNLÜ FİTNESS FENOMENLERİ DE İSTANBUL’DA

Türkiye’nin en iyilerinin belli olacağı Şampiyona aynı zamanda dünyaca ünlü fitness starlarını ağırlayacak. Dünyanın en popüler fitness idollerinin çıktığı ve başkanlığını eski ünlü Mr. Olympia sporcusu Paul Dillet’in yaptığı WBFF ( World Beauty Fitness and Fashion Inc.) Şampiyonları İstanbul’daki organizasyonu takip edecek.

ANDREİA BRAZİER TÜYAP’TA

İnstagramda ve diğer sosyal medyalarda fenomen olan Andreia Brazier, Williams Falade, Wole Adesemoye, Amr Hussein, Kitti Savai ve Julia Stecher Türkiye Şampiyonası’nı yakından takip ederken aynı zamanda fuar ziyaretçileri ile biraraya gelecek

Cevap ver