Hedef 400 milyon dolar

0

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, “Büyüyüp güçlenirken, tesisleşiyor ve borçlarımızı yapılandırıyoruz. Bu şekilde devam edip, gelirlerimizi 350-400 milyon dolar seviyesine çıkaracağız.” dedi.

Beşiktaş’ın hedefleri hakkında Sabah gazetesine özel açıklamalarda bulunan Başkan Fikret Orman, gelirleri arttırmaya yönelik çalışmaların tüm hızıyla sürdüğünü dile getirdi.

Ümraniye Nevzat Demir Tesisleri’nde 15 yıldır bu kadar köklü bir yenileme çalışması yapılmadığını belirten Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, şöyle devam etti:

“8 milyon TL’lik bir yatırım yaptık. İstiyoruz ki, futbolcularımız 5 yıldızlı otel konforunda dinlensin, tesislerde daha fazla zaman geçirsin. Her şey takımımızın maçlara daha iyi hazırlanması için.”

“HEPSİ BİR ARADA OLMAK ZORUNDA”

“Biz hem büyüyor, hem tesisleşiyor, hem güçleniyor hem de borçlarımızı yapılandırıyoruz. Aynı zamanda şampiyonlukların peşinden koşuyoruz. Bence camiamız ve kamuoyu, bu kadar yatırımın ve sportif başarının aynı anda gerçekleştirilmesinin zorunluluğunu ve önemini kavrıyor. Bu yapıyı, yeni tesislerle ve yatırımlarla devam ettireceğiz. Gelirleri her yıl arttırarak 350-400 milyon dolar seviyesine çıkaracak yatırımlar planlıyoruz. Bizi güneşli günler bekliyor.”

Cevap ver