Bursaspor Teknik Direktörü Hamza Hamzaoğlu Radyospor’a özel açıklamalarda bulundu. Hamzaoğlu, birçok konuda merak edilenleri cevaplarken; Dzsudzsák’a ciddi tekliflerin olduğunu, rakamlarda anlaşabilirsek gideceğini söyledi. Basında yer alan Olcan Adın iddiaları için ise; ”Olcan ile ilgili düşüncemiz var, görüşmeler devam ediyor” şeklinde konuştu. Hamzaoğlu, Umut Bulut için ise; ”Umut konusunda herhangi bir eksiğimiz yok Galatasaray’dan bu şekilde ayrılmasına üzüldüm” değerlendirmesinde bulundu. İşte Hamza Hamzaoğlu’nun açıklamaları…

”Transfer ve takım anlamında isteğimiz yönde gidiyor. Sezona başlarken, büyük ölçüde transferlerimizi tamamladık. Şuanda da birkaç ufak eksik hariç tamamız. Şamil, Deniz ve Emre dışında sıkıntımız gözükmüyor. 1-2 eksiğimiz olursa transfer yapabiliriz”

”CİDDİ TEKLİFLER VAR”

”Dzsudzsák’ın durumu henüz netleşmedi, ciddi teklifler var. Rakamda anlaşabilirsek gidecek ancak istediğimiz rakamı bulamazsak bizimle Bursa’da devam edecek. Sadece Avrupa değil, farklı yerlerden de teklifler var. 3 tarafın da mutabık olması gerek ki transferi gerçekleşsin.”

”BURSASPOR İÇİN BAŞKANIMIZ BÜYÜK ŞANS”

”Bursaspor’un kendine has farklı bir karakteri var. Kolay bir yer değil ancak, şükürler olsun iyi çalışıyoruz. Yönetimle ve taraftarla bir sıkıntımız problemimiz yok diyebilirim. Sonuçlar da inşallah yardımcı olur! İlk hedef ilk 5’i yakalamak ancak, altyapıdan gelen oyuncularımızı daha uzun süreli kadromuza dahil edebilmek hedeflerimiz arasında. Borcu sıfırlamak da tabiki önemli. Bana uzak olan konular tabiki ama yönetimimiz 2 sene içerisinde bu şekilde çalışırsa çok iyi yerlere gelecek. Bursaspor için bu yönetimimiz, başkanımız büyük şans!”

”SERDAR AZİZ BAŞARILI OLUR”

”Serdar bence başarılı olur, yarınlarda milli takım içinde büyük kazanç olacak. Uzun bir sakatlıktan sonra Galatasaray’da forma giydi. Ama gittikçe ilerleyen günlerde, aylarda düzelecektir iyi olacaktır Serdar. Teknik anlamda da iyi, hava hakimiyeti de var”

”OLCAN’I İSTİYORUZ”

”Olcan ile ilgili bir düşüncemiz var. Emre ile ilgili sakatlığı sonrası, Olcan ile ilgili düşüncelerimiz var. Sağ açık, sol açık, sol bek gibi farklı mevkiilerde oynuyor. Karakteri sağlam, kendini her anlamda sahaya veren bir oyuncu. Yönetimimiz görüşüyor, en kısa sürede hallolursa iyi olacak. Umut konusunda ise bir eksiğimiz yok, herşeyiyle takımı için mücaadele eden bir oyuncu, Galatasaray’dan bu şekilde ayrıldığı için üzüldüm.”

Cevap ver