Zenit'ten flaş Sneijder açıklaması!

Galatasaray'da yeni sezonda Belhanda'nın transferinin ardından Hollandalı yıldız futbolcu Sneijder'in ayrılacağına dair iddialar son dönemde gündemi oldukça meşgul etti. Zenit'in trasnfer listesinde adının yer aldığı belirtilen, Sneijder için Rus kulübünden açıklama geldi.
Zenit'ten flaş Sneijder açıklaması!
Galatasaray'ın yıldız futbolcusu Wesley Sneijder'in yeni sezonda takımdan ayrılacağına dair çıkan haberlerin ardından Hollandalı futbolcunun ABD'ye yada Roberto Mancini'nin takımı Zenit'e transfer olacağı öne sürüldü. Sneijder'in transferi hakkında Zenit'ten resmi açıklama geldi. 


GALATASARAY'DA SNEIJDER AYRILACAK MI?


Galatasaray'da yeni sezonda Belhanda'nın transferinin ardından Hollandalı yıldız futbolcu Sneijder'in ayrılacağına dair iddialar son dönemde gündemi oldukça meşgul etti. Dursun Özbek'in bu konuda henüz net bir açıklama yapmaması ve sadece "Sneijder şu anda bizim futbolcumuz." ifadelerine rağmen Hollandalı yıldızın Zenit'e transfer olacağı iddia edildi. Zenit yönetiminden bu konuyla ilgili olarak resmi açıklama geldi.    SNEIJDER İÇİN TRANSFER AÇIKLAMASI
Zenit kulübünden Sneijder'in transfer olacağına dair iddialara yanıt geldi. Rus kulübünün yetkilileri şu anda kampta olan takımları hakkında, "Transfer çalışmalarımız sürüyor. Yeni sezonda Mancini önderliğinde en iyi kadroyu oluşturmak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz." şeklinde konuştu. 


"SNEIJDER İÇİN KONUŞMADIK"


Öte yandan Zenit yetkililerinden gelen açıklamada, "Mancini ile transfer konusunda fikir alışverişlerimiz sürüyor. Henüz bir isim vermemiz doğru olmaz. Ancak Sneijder ile ilgili bir girişimimiz olmadı. Herhangi bir görüşme veya teklifte de bulunmadık." ifadelerine yer verildi.

HABER YORUMLARI