Zafer Koç'un ölümünde intihar şüpheleri artıyor

360 kanalında yayınlanan Telegol programında Galatasaray'ın eski altyapı antrenörlerinden Zafer Koç'un ölüm şekli ile ilgili detaylar konu edildi.
Zafer Koç'un ölümünde intihar şüpheleri artıyor
360 kanalında yayınlanan Telegol programında Galatasaray'ın eski altyapı antrenörlerinden Zafer Koç'un ölüm şekli ile ilgili detaylar konu edildi.

360 kanalının Spor Müdür Yardımcısı Süleyman Rodop'un olayla ilgili araştırmalarının ardından Zafer Koç'un ölümünün polis raporlarına göre cinayet şüphesinden çıkıp intihar olarak değerlendirildiği ifade edildi.

"POLİS RAPORLARINDA İNTİHAR OLARAK YER ALDI"

Rodop olayla ilgili araştırmasının ardından verdiği detaylarda, "Galatasaray'ın 2 ay önce işine son verilen emekçilerinden Zafer Koç'un ölümü cinayet dosyası olmaktan çıktı ve adli şubeye sevk edildi. Olayın cinayet değil intihar olduğu belirtiliyor. Polis raporlarında "Son günlerde yaşadığı bunalımdan dolayı intihar kanısına varılmıştır" ibareleri var. Olay yerini görünce cinayet şüphesi olduğunu düşünmüştüm. Yapılan son incelemelerden sonra olayın polis kayıtlarına intihar olarak geçtiğini öğrendim" ifadelerini kullandı.

SERHAT ULUEREN: "G.SARAY LİSELİ DEĞİLSEN..."

Olayla ilgili değerlendirmelerin yapıldığı programın yapımcısı Serhat Ulueren ise cenaze törenine yönetim kanadından katılımın olmamasına tepki göstererek, "Liseli değilsen, birilerinin adamı değilsen, transferden komisyon almıyorsan Galatasaray kulübünde barınamıyorsun. Zafer Koç'un ne kadar emekçi olduğu oturduğu evinin mütevazılığından belli oluyor. Ben hala cinayet olduğuna inanmak istiyorum ama eğer intiharsa çok acı bir durum."

SERHAT ULUEREN: "ERKAN KOYUNCU'YA OLAN DA BİR CİNAYETTİ. GALATASARAY ONA DA SAHİP ÇIKMADI"

Serhat Ulueren, geçtiğimiz yıllarda Florya Metin Oktay Tesisleri'nin demir kapısına sıkışarak hayatını kaybeden muhabir Erkan Koyuncu'ya sarı kırmızılı camianın sahip çıkmadığını belirterek, "Erkan'ın ailesi geçinemediği için Kayseri'ye memleketlerine dönmek zorunda kaldı. O da bir cinayetti. Türkiye'de ne olacak, balık hafızalıyız. Biz unutturmayacağız, vurdumduymazlık yapmanıza izin vermeyeceğiz. Erkan kardeşimize yapılan bir cinayetti. Zafer Koç olayının eğer cinayet değil de intihar olduğu ortaya çıkarsa o zaman yandınız. Olayın peşini asla bırakmayacağım" sözlerini kullandı.