Yıldız oyuncuya babasından şok sözler: Tiksiniyorum

Babası, oğlunu adeta yerden yere vururken çarpıcı sözler sarfetti... "Oğlumdan adeta tiksiniyorum" diyerek şunları söyledi...
Yıldız oyuncuya babasından şok sözler: Tiksiniyorum
Manchester United'ın eski yıldızı Ryan Giggs'in, Galler Milli Takımı'nın başına getirilmesine en sert eleştiri ailesinden geldi. Ryan Giggs'in babası Danny Wilson, oğlunun teknik adam olmak için yeterli olmadığını, ahlaksızlığı nedeniyle de görevi hak etmediğini savundu.

Galli yıldızın babası Dany Wilson, oğlunun Galler Milli Takımı Teknik Direktörü olmasının ardından adeta patladı ve şunları söyledi...

- Böyle bir evlat dünyaya getirdiğim için kendimden utaniyorum. O abisinin eşiyle birlikte oldu. Şimdi de milli takımımızın teknik direktörü oldu. Gurur duymuyorum, aksine ondan tiksiniyorum.

- O çirkin olayı yapmayı göze aldığında da bunun bedelini ödemeliydi. Fakat bedel ödemekten ziyade ülkesi tarafından ödüllendirilmiş gibi duruyor. Onu televizyonda her gördüğümde kanal değiştiriyorum. Tüm ailemiz de aynısını yapıyor.


Erkek kardeşi Rhodri'nin eşi Natasha ile birlikte olan Ryan Giggs, olayın ortaya çıkması ile ağır eleştiri almıştı. Kardeşinin eşinden ayrılmasına yani boşanmasına sebep olan ünlü futbolcu Ryan Giggs, ailesi tarafından reddedilmişti. (Spor Arena)
HABER YORUMLARI