Yıldız Oyuncunun Annesi Fare Yuvaları Olan Evde Yaşıyor

Manchester City'de forma giyen Nolito'nun annesi Rocia Agudo Duran, oğlunun kendisine küfürler ettiğini ve kötü bir hayat yaşatmak istediğini iddia etti.
Yıldız Oyuncunun  Annesi Fare Yuvaları Olan Evde Yaşıyor
Manchester City'de forma giyen Nolito'nun annesi Rocia Agudo Duran, oğlunun kendisine küfürler ettiğini ve kötü bir hayat yaşatmak istediğini iddia etti.

Sezon başında 18 milyon Euro bonservis bedeliyle Manchester City'ye transfer olan İspanyol futbolcu Nolito'nun annesi, oğluna suçlamalarda bulundu.

Manchester City'de forma giyen Nolito'nun annesi Rocio Agudo Duran oğlu ile yaptığı WhatsApp görüşmelerini paylaştı. Duran, Nolito'nun kendisine 'S... git" şeklinde küfürler savurduğunu ve 'kara bir ruh'u olduğu şeklinde suçlandığını söyledi.

"İSTER DİLEN İSTER HIRSIZLIK YAP"

Haftada 100 bin sterlin kazanan Nolito'nun kendisine kötü bir hayat yaşatmak istediğini belirten anne, bir başka mesajda ise Nolito'nun, "Eğer süpermarketin önünde dilenmek istiyorsan, dilen. Eğer hırsızlık yapmak istiyorsan, yap" şeklinde mesajlar attığını da paylaştı.

EROİN BAĞIMLISIYDI

Rocio Agudo Duran, ikili arasındaki tartışmaya neden olarak ise, kendisinin yerine bir yabancıyı evine temizlik görevlisi almasını eleştirmesi olarak gösterdi. Duran, gençliğindeki eroin bağımlılığı, hapishanelerde geçen ayları ve hayatını kazanmak için yaptığı hayat kadınlığından sonra 6 yaşındaki ikizleri ile gidişatını tekrar yola koymak için uğraştığını söylüyor.

"EVİN HER TARAFINDA FARE YUVALARI VAR"

Oğlunun bebeklik fotoğrafını eline alan anne, "Eminim ki herhangi başka bir Premier Lig futbolcusunun annesi benim gibi yaşamıyordur. Nolito satın aldığı evimin parasını ödemeyi bıraktı. Her an iki çocuğumla birlikte sokaklara düşmekten korkuyorum. Şu anda yaşadığım ev de iki çocuk yetiştirmek için uygun değil. Rutubet dolu ve evin her tarafında fare yuvaları var." diyerek isyanını dile getirdi.(Sporx)