Yasin'in gideceği ülke belli oldu

Geçen sezonlarda Galatasaray'ın en önemli silahlarından biriydi... Ancak, bu sezon kadroya girmekte bile zorlanıyor... Sarı kırmızılıların milli yıldızlarından biri Ocak ayında takımdan ayrılma kararı aldı... Cimbom'un önemli bir yıldızı artık Florya'ya vedaya hazırlanıyor...
Yasin'in gideceği ülke belli oldu
Geçtiğimiz iki sezonda takımın en önemli hücum silahlarından biri olmasına rağmen bu sezon yedek kulübesinden çıkamayan Yasin Öztekin ayrılık kararı aldı... Milli futbolcuya menajeri aracılığıyla Almanya'dan iki kulübün resmi teklif yaptığı öğrenildi. Yasin yeniden Bundesliga'ya gitmeye sıcak bakıyor.

Tecrübeli yıldızın ayrılık kararını Cenk Ergün ve Igor Tudor'a da ilettiği belirtiliyor. Tudor'un Yasin'le ilgili yönetime, "Burada durmak istemeyen kimseyi takımda tutamam" dediği ifade ediliyor. Yönetim de daha önce zam krizi yaşadığı Yasin Öztekin'le yolları yırmaya sıcak bakıyor. Fakat yıldız futbolcuya talip olan Alman kulüpleri şu ana kadar Sarı-Kırmızılılar'a herhangi bir teklif yapmadı.

Feghouli transferi ve Rodrigues'in yüksek formu sonrası bu sezon ligde hiç 11'de oynayamayan Yasin ancak son dakikalarda şans bulamıyor. Yıldız futbolcu şu ana kadar gol veya asist de üretemedi. (Takvim)
HABER YORUMLARI