Yanal: "Lucescu bana o ismi sordu"

Trabzonspor teknik direktörü Ersun Yanal, Aytemiz Alanyaspor ile sahalarında oynayacakları maç öncesinde yayıncı kuruluşa değerlendirmelerde bulundu.
Yanal:
İşte o açıklamlar;

Ligde özellikle bazı rakipler var ki onlardan biri Alanyaspor. Zaman zaman savunmada problem yaşasalar da hücumda etkili oyunculara sahipler. Rakip takımlara karşı çok önemli sonuçlar alan bir takım. Fenerbahçe de her takıma karşı bu sonucu alabilir. Bizim takımımızın da hücum gücü var. Her iki takım da hücumda güçlü. Elbette baskılı oynamak, oyunu koparmak hedefimiz. Ofansta çok iyi oyuncuları var. Dikkatli ve konsantre olmamız gerekiyor. Bundan sonraki maçlar zirve adına çok önemli. Zor bir fikstürle başladık. Bugün de kendi sahamızda kaybetmemek gerekiyor. Kazanmak için her şeyi yapacağız. 

Milli takım vurgusu…

Oynamayan oyuncularımız var. Volkan hazırlanıyor. Çok iyi bir mesafe kat etti. Konsantre oldu. Lucescu'nun sorduğu oyunculardan biri. Genç oyuncularımız var. Yerli oyuncularımız var. Karakter ve performans olarak hazırız. Milli takım zor bir süreç geçiriyor. İnşallah Rusya'ya gideriz. Bizler de milli takım için oyuncuları hazırlanıyoruz. Okay ya da görev aldığında yerli oyunculara performans verecek diğer oyuncular da milli takım için aday oyunculardır. Mustafa Akbaş'ın performansı da birçok şeye göz kırpacak. Bu hareketlilik de bizim performansımızı üst seviyede tutacaktır.
 
HABER YORUMLARI