Wesley Sneijder: "İçimde olumlu hisler var"

Geçtiğimiz günlerde Hollanda formasıyla bir sakatlık geçiren Galatasaray'ın tecrübeli yıldızı Wesley Sneijder, Galatasaray'daki günleri hakkında önemli açıklamalarda bulundu.
Wesley Sneijder:
Geçtiğimiz günlerde Hollanda formasıyla bir sakatlık geçiren Galatasaray'ın tecrübeli yıldızı Wesley Sneijder, Galatasaray'daki günleri hakkında önemli açıklamalarda bulundu.

İlk olarak Galatasaray'ın geçirdiği zor günler hakkında konuşan Sneijder,"Galatasaray'da hem sportif hem de finansal açıdan zor günlerden geçiyoruz. Ancak bu konuyu çok fazla umursadığımı söyleyemem. Herkes takımda ne kadar mutlu olduğumu ve ayrılmak gibi bir düşüncem olmadığımı biliyor. Elbette son zamanlarda alınan sonuçlar oldukça üzücü. Türkiye Kupası'nda hala yolumuza devam ediyoruz. Eğer Türkiye Kupası da olmasaydı bu sezon tam olarak kayıp bir sezon olurdu." ifadelerini kullandı.

Hollanda Milli Takımı ile Galatasaray'ın şu anki durumu arasında benzerlikler olduğunu belirten Hollandalı yıldız,"Futbol kariyerinde böyle zamanlar yaşanabiliyor. Ancak ben Galatasaray'ın şu anda ne durumda olduğunu, gelecek için neler yapmak istediklerini ve planlarını biliyorum. Aynı şeyi Hollanda Milli Takımı için de söyleyebilirim. Hem milli takımım hem de Galatasaray için içimde olumlu hisler var." şeklinde konuştu.

"Kendimi tehlikede hissetmiyorum"

Son olarak Istanbul ve Ankara'da yaşanan terör saldırıları hakkında da konuşan Sneijder, kendini tehlikede hissetmediğini belirterek,"Maalesef bu ve bunun gibi saldırılarla yüzleşmek zorundayız. Umarım en yakın zamanda son bulur. Kendimi herhangi bir şekilde tehlikede hissetmiyorum. Bunun gibi şeyler dünyanın her yerinde olabilir. Ne yazık ki gerçek bu şekilde. Ailemin tehlikede olduğunu hissetsem bir dakika bile durmazdım ancak şu an böyle bir durum kesinlikle söz konusu değil." açıklamasında bulundu.

Geçtiğimiz günlerde Hollanda Milli Takımı ile Fransa arasında oynanan maçta sakatlanarak, takımını İngiltere karşısında yalnız bırakan Hollanda kaptanı Wesley Sneijder'in bugün Istanbul'a dönmesi bekleniyor.