Volkan'ın kızını kaçıracaklardı!

Fenerbahçe kaptanı Volkan Demirel telefonla arayan bir kişi 3 yaşındaki kızının kaçırılarak fidye isteneceğini söyledi.
Volkan'ın kızını kaçıracaklardı!
Fenerbahçe kaptanı Volkan Demirel telefonla arayan bir kişi 3 yaşındaki kızının kaçırılarak fidye isteneceğini söyledi.

Show Tv'nin haberine göre Fenerbahçe'nin tecrübeli file bekçisi Volkan Demirel'i arayan birisi 3 yaşındaki kızının kaçırılarak kendisinden fidye isteneceğini iddia etti. Haberi alır almaz ailesini korumaya alan Volkan, polise başvurdu.

Volkan Demirel, Kadıköy İlçe Emniyet Müdürlüğüne giderek tanımadığı bir kişiden telefon aldığını ve telefondaki kişinin kızının kaçırarak fidye isteneceğini söylediğini belirtti. Bunun üzerine polis soruşturma başlattı.

FENERBAHÇE'DE ROBIN VAN PERSIE ŞOKU...

Bilgi karşılığında para istedi

Volkan'ı arayarak haber veren kişi bu bilgi karşılığında başarılı kaleciden para istedi. Volkan Demirel bu kişinin telefonunu polise verdi. Volkan ve ailesi korumaya alındı ve soruşturma Gasp Büro Amirliğine devredildi.

Numaradan şahsın kimliğini tespit eden polis şüpheliyi göz altına aldı. Şahıs polise de iddialarını yineledi ancak amacının Volkan Demirel ve ailesini korumak olduğunu söyledi.

MEHMET TOPAL'DAN AHMET KAYA ŞARKISI. İZLEYİN...

Şüpheli şahıs Volkan Demirel'in kızını kaçıracaklarını iddia ettiği kişilerin isimlerini polise verdi. Göz altına alınan bu kişiler ise böyle bir amaçlarının olmadığını söylediler.

İddiaya göre fidye olayını Volkan Demirel'i arayan şahış ve bir suç ortağı tezgahladı. Volkan Demirel'i korkutarak be ona bilgi sağlayarak ondan para almaya çalıştı. İkilinin ifadelerinin ardından polis olayı çözerek Volkan'ı bilgilendirdi.