Vatan Şaşmaz'ı vuran Filiz Aker kimdir? Vatan Şaşmaz'ı vuran kadın kimdir? Vatan Şaşmaz'ı kim vurdu?

Vatan Şaşmaz'ı kim vurdu? ile ilgili detaylar burada. Filiz Aker kimdir? Beşiktaş'ta lüks bir otelde 2 ceset bulundu. Bulunan cesetlerin biri kadın, bir erkek olduğu belirtildi.
Vatan Şaşmaz'ı vuran Filiz Aker kimdir? Vatan Şaşmaz'ı vuran kadın kimdir? Vatan Şaşmaz'ı kim vurdu?
Vatan Şaşmaz'ı kim vurdu? Vatan Şaşmaz nasıl vuruldu? Vatan Şaşmaz'ı vuran kadın kim? Filiz Aker kimdir? Vatan Şaşmaz'ı neden vurdular? Beşiktaş'ta lüks bir otelde 2 ceset bulundu. Cesetlerden birinin kadın, birinin erkek olduğu öğrenildi. Ölü olan erkeğin Vatan Şaşmaz olduğu belirtildi. Sırtından vurulan ünlü sunucuya Filiz Aker'in Vatan Şaşmaz'a silahla 4 ateş ettiği öğrenildi. Ardından Aker'in de kendisinin canına kıydığı belirtildi. 

Beşiktaş'ta lüks bir otelde sunucu Vatan Şaşmaz ve bir kadın ölü bulundu. Şaşmaz'ı sevgilisi Filiz Aker'in vurduğu ardından da intihar ettiği öne sürüldü.

Milliyet'te yer alan habere göre, Vatan Şaşmaz ile Filiz Aker odada tartışmaya başladıktan sonra  Aker, kaçmaya çalışan Vatan Şaşmaz'a arkasından 3-4 el ateş ederek öldürdü. Daha sonra da silahı kafasına doğrultarak tetiği çekti ve intihar etti.

Vatan Şaşmaz'ı öldürdüğü belirlenen Filiz Aker'in Facebook sayfasında Vatan Şaşmaz ile bir fotoğrafı görülüyor...

Silah sesini duyan otel personeli odanın kapısını kırarak içeri girdi ve korkunç manzara ile karşılaştı.
  Olay yerine çok sayıda sağlık ve polis ekipler sevk edildi. Olay yeri inceleme ekipleri de olay yerine çağrıldı. Ekiplerin cenazeler üzerindeki incelemesi sürüyor. 


İHA MUHABİRİ: VATAN ŞAŞMAZ OLDUĞU SÖYLENDİ

Olay yerinde bulunan İHA muhabiri Murat Solak, ''Lüks bir otelde 2 kişi ölü bulundu. Ölü bulunanlardan birinin kadın birinin de erkek olduğu öğrenildi. Hayatını kaybeden erkeğin ünlü sunucu Vatan Şaşmaz olduğu şüphesi var. Polis ekipleri otel odasında inceleme yapıyor. Ekiplerden konu ile ilgili net bilgi alamadık.'' dedi.
HABER YORUMLARI