Van der Wiel'e yönetimden şok cevap

Spor Toto Süper Lig takımlarından Fenerbahçe'de forma giyen Hollandalı futbolcu Van der Wiel'e yönetimden tatil vetosu geldi.
Van der Wiel'e yönetimden şok cevap
Spor Toto Süper Lig takımlarından Fenerbahçe'de forma giyen Hollandalı futbolcu Van der Wiel'e yönetimden tatil vetosu geldi.

Futbolculara 3 günlük izin veren yönetimin, "Program yaptım, ben de tatile gidebilir miyim?" diyen Hollandalı'ya, "Sana izin yok! Çalışmaya devam et" diyerek olumsuz yanıt verdiği öğrenildi.Fenerbahçe'de Gökhan Gönül'ün boşluğunu doldurması için sağ beke transfer edilen ancak hayal kırıklığı yaratan Van der Wiel'e tatil vetosu geldi!.. Sakatlığı düzelmesine rağmen formsuzluğu nedeniyle 1 ayı aşkın süredir forma şansı bulamayan ve takımdan ayrı kondisyon artırıcı program uygulanan Hollandalı oyuncunun, teknik heyet tarafından oyunculara verilen 3 günlük izinde yönetimle görüşerek tatile gitmek için izin istediği belirlendi. Ancak, "Ben de program yaptım, tatile gideceğim. İzin verir misiniz?" diyen Van der Wiel'e yönetimin sert çıkarak, "Sana izin yok! Çalışmaya devam et ve fizik kondisyon açığını bir an önce kapatıp, takıma katıl" diyerek olumsuz yanıt verdiği öğrenildi.

KENDİNE KULÜP ARIYOR
ZAten mutsuz olan Van der Wiel'in bu cevap üzerine moralinin iyice bozulduğu belirtiliyor. Yönetimin gözden çıkardığı ve kulüp bulmasını istediği tecrübeli oyuncunun, bu gelişmenin ardından devre arasında takımdan gönderilmesine artık kesin gözüyle bakılıyor. Van der Wiel'in de menajeri aracılığıyla kulüp arayışını sürdürdüğü öğrenildi.

SAĞ BEK YİNE ŞENER'İN
Sarı-lacivertli formayı toplamda 11 kez giyen Van der Wiel, söz konusu karşılaşmalarda sadece Kadıköy'deki Monaco maçında 1 asist yapabildi. Yetersiz performansı nedeniyle vatandışını takımdan kesen Advocaat'ın Galatasaray karşısında sağ bekte yine Şener Özbayraklı'ya görev vermesi bekleniyor..