Umut Bulut'un amcası "Ağabeyim yürüyerek evine gidiyordu"

SPORCOPE ÖZEL - 37 vatandaşımızın hayatını kaybettiği Ankara'daki hain terör saldırısında Galatasaraylı Umut Bulut'un babası Kemal Bulut'un da vefat etti.
Umut Bulut'un amcası
SPORCOPE ÖZEL - 37 vatandaşımızın hayatını kaybettiği Ankara'daki hain terör saldırısında Galatasaraylı Umut Bulut'un babası Kemal Bulut'un da vefat etti.

Merhum Kemal Bulut'un cenazesi yarın memleketi Kayseri'de ikindi namazına mütakip defnedilecek. Haberi duyan Umut Bulut bugün sabah saatlerinde hemen Ankara'ya gitmişti. Umut babasının naaşıyla birlikte yarın Ankara'dan Kayseri'ye yola çıkacak.

Bulut ailesinin Kayseri'de bulunan evlerine ise Türk bayrağı çekildi. Acılı ailede Türk bayrağı çekili evde taziyeleri kabul ediyor.

"Yürüyerek evine gidiyordu"

Sporcope olarak Umut Bulut'un Kayseri'de yaşayan amcası Ömer Bulut'a ulaştık ve dün yaşanan hain saldırıyı sorduk. Ömer Bulut son olarak dün maç sırasında abisiyle görüştüğünü belirterek "Acımız çok büyük. Teröre lanet olsun. Dün ağabeyimle maç sırasında birlikteydik. O maçtan sonra yürüyerek eve gitti. Acı haberi geç saatte aldık. Umut şuan Ankara'da yarın Kayseri'ye gelecekler. Ağabeyimi burada defnedeceğiz. Bizim ocağımıza ateş düştü umarım bu büyük acıyı artık kimse yaşamaz" dedi.

Umut Bulut'un babasını evine Türk Bayrağı asıldı;

umut_bulut'un_babasının_evi

Bu arada yarın Kayseri'de düzenlenecek cenaze törenine Galatasaray takım halinde özel uçakla gidecek. Ayrıca ultAslan da cenazede Umut Bulut'u yalnız bırakmayacak. Kayserispor'da tam kadro cenazeye katılacağını açıkladı.