Ultraslan tribün lideri'nden flaş koreografi açıklaması!

Ultraslan tribün lideri Sebahattin Şirin, Beyaz Futbol programında Fenerbahçe derbisi öncesi olay yaratan koregrafi hakkında çok önemli açıklamalar yaptı.
Ultraslan tribün lideri'nden flaş koreografi açıklaması!
Şirin'in açıklamalarından satır başları şu şekilde:

''Birkaç senedir camianın üstünde kara bulutlar vardı. Geçen sezon Bursa'da "Siz diz çöktüğünüz için onlar büyük görünüyor ayağa kalk" pankartı açıldı. Sosyal medyada çok beğenildi. Koreografide kullanma kararı aldık.  Bir terör örgütüyle bağlamak çok saçma. Bunları kim yapıyor?

"Ayağa kalk bizim için geçen senenin gündemi. Bursa maçında o pankart açıldı. O zamandan bunun kararı alınmıştı."
O zamanlar iyi olmadığımızdan dolayı, camianın üzerine bir baskı oldugundan dolayı bu konuşuldu. Öyle bir görüntü olduğundan dolayı geçen sezon karar aldındı. İyi de bir performans varken Fenerbahçe maçında koreografi yapalım dedik haftalar önce . Bursa maçındaki pankart çok gündeme gelince bunu kullanmak istedik.

"Paralel yapı bize kumpas kurmaya çalışıyorlardı. Bana da kumpas kurup beni katil gibi göstermeye çalıştılar. Ancak içimize giremediler."

''12 Numaraorg bu olayı gündeme getirmiş. Onlar Fenerbahçe'nin resmi hesabı gibiler. Sahamızı kapatmak için yapılan işler bunlar. Aziz Yıldırım'ın etkisi altındalar. Ayrıca Aziz Yıldırım'ın ekmeğini yedikleri halde Ali Koç'u destekliyorlar.''

GOALBİEN
HABER YORUMLARI