Favori Manchester Unıted!

UEFA Avrupa Ligi A Grubu mücadelecilerinden Feyenoord, Zorya, Fenerbahçe ve Manchester Unıted 'ın arasından favori takım İngiliz ekibi Manchester Unıted denildi. Üç takımının toplam değeri Mourınho'nun takımının yarısı bile etmiyor.
Favori Manchester Unıted!
UEFA Avrupa Ligi A Grubu mücadelecilerinden Feyenoord, Zorya, Fenerbahçe ve Manchester Unıted 'ın arasından favori takım İngiliz ekibi Manchester Unıted denildi. Üç takımının toplam değeri Mourınho'nun takımının yarısı bile etmiyor.Fenerbahçe'nin UEFA Avrupa Ligi A Grubu'nda mücadele edeceği İngiliz devi, kadro tecrübesi ve bütçesiyle ön plana çıkıyor, Manchester Unitedlı futbolcuların ortalama Avrupa kupası maç tecrübesi 36, Fenerbahçe'nin 35, Feyenoord'un 13, Zorya'nın ise sadece 6.

Manchester Unıted'a bir kuş bakışı bakarsanız rakipleri Feyenoord, Zorya ve Fenerbahçe'ye gözdağı veriyor gibi gözüküyor.

UEFA Avrupa Ligi'nde grup aşamasına yarın Ukrayna'da Zorya deplasmanında başlayacak Fenerbahçe'nin gruptaki en büyük rakibi Manchester United, tecrübesiyle diğer takımlara göre oldukça ağır basıyor.

Kadrosunun göz bebeği Zlatan Ibrahimovic, şu ana kadar 158 Avrupa Ligi maçında boy gösterirken 51 gol ile bu maçlarda kendini göstermekle yetinmemiş.

Kadrosunda Robin van Persie, Gregory van der Wiel, Jeremain Lens, Mehmet Topal, Volkan Demirel, Martin Skrtel gibi 50'nin üzerinde Avrupa kupası tecrübesi olan Fenerbahçe, UEFA'ya 22 kişilik A listesi bildirdi. Sarı-lacivertliler 35 maç ortalamasıyla grupta İngiliz ekibinin hemen gerisinde yer aldı.

AA