Tudor'dan Sneijder ve Muslera açıklaması

Galatasaray Teknik Direktörü Igor Tudor, 2-0'lık Galatasaray galibiyetini değerlendirdi.
Tudor'dan Sneijder ve Muslera açıklaması
Galatasaray Teknik Direktörü Igor Tudor, 2-0'lık Galatasaray galibiyetini değerlendirdi ve "Son dakikaya kadar mücadele eden bir Galatasaray vardı ve böyle kazandık" dedi. Hırvat çalıştırıcı, Muslera için ayrı bir parantez açtı ve "Onun orda olduğunu bilmek bizi rahatlatıyor" yorumunu yaptı.

Osmanlıspor'un son dönemde kötü sonuçlar aldığını söyleyen Igor Tudor, "Maç öncesi iyi ve atletik bir takım olduğunu söylemiştik. Fantastik bir oyun oynamadık; ama oyuncuların bireysel yetenekleriyle 2-0 galip aldık. Çok koşan bir Galatasaray vardı. Son dakikaya kadar mücadele eden, geriye gelen yardımlaşan bir Galatasaray vardı ve böyle kazandık." dedi.

Sneijder'in yükselen performansını da değerlendirmesi istenen Tudor, "Sneijder bizim için çok önemli bir oyuncu, attığı gollerden de çok mutluyum. Bugünkü performansından da çok mutluyum. Bugün de maç boyunca maçın içinde olan bir Wesley vardı." ifadelerini kullandı.

"Defansta Ahmet ve Semih'in bir uyumu gözüktü, onlar da mı karar kıldın?" sorusunu da yanıtlayan Hırvat Teknik adam, "Takım defansı çok çok önemli. Her zaman söylediğim gibi 11 kişinin defans yapması lazım. Gol yememek ayrı bir moral. Bu takıma güven verir. Nando için parantez açmak istiyorum. Bugün de kurtarışları var, onun orda olduğunu bilmek bizi rahatlatıyor." sözleriyle Uruguaylı file bekçisini övdü.
HABER YORUMLARI